Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Já z nich na větvi taky nebyl, zdá se mi, že ten výroční cifr tolik nevynikne v tmavém provedení, ten nylon se mi vyloženě nelíbil. Množství lumi na ručiček prostě není pro sportovní hodinky dostatečné, taky by mi víc seděly broušený strany pouzdra. 

 

Minutová stupnice mi naopak vůbec nevadí (malinko teda barevně, ale to u nelimitek nebude problém) a pasuje k nim.

 

Kdybych byl člověk, kterýmu u GS vadí konzervativnost, asi bych se na to díval jinak.

 

Určitý plus ale je, že v ceně člověk dostane jak GS překlápěčku, tak GS trnovku. Jo a ta guma - napadlo mě to až ex-post, ale zdá se, že je to stejná barva jako u gumy k SBGH257, GS asi jinou barvu gum teď neumí.

 

GS přitom už sportovní quartzy dávno má a líbí se mi víc. 

post-38718-0-24219700-1535217275_thumb.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já z nich na větvi taky nebyl, zdá se mi, že ten výroční cifr tolik nevynikne v tmavém provedení, ten nylon se mi vyloženě nelíbil. Množství lumi na ručiček prostě není pro sportovní hodinky dostatečné, taky by mi víc seděly broušený strany pouzdra. 

 

Minutová stupnice mi naopak vůbec nevadí (malinko teda barevně, ale to u nelimitek nebude problém) a pasuje k nim.

 

Kdybych byl člověk, kterýmu u GS vadí konzervativnost, asi bych se na to díval jinak.

 

Určitý plus ale je, že v ceně člověk dostane jak GS překlápěčku, tak GS trnovku. Jo a ta guma - napadlo mě to až ex-post, ale zdá se, že je to stejná barva jako u gumy k SBGH257, GS asi jinou barvu gum teď neumí.

 

GS přitom už sportovní quartzy dávno má a líbí se mi víc. 

attachicon.gifScreen Shot 2018-08-25 at 19.13.43.png

Ony se mi vlastně líbí, ale než jsem je viděl na ruce, líbily se mi víc:-). Jsou povedené, váhal jsem, měl jsem na rozmyšlenou 3 dny, no a nakonec jsem si řekl, že ne. Ale jak říkám, roli hrála i cena, musely by být prostě dokonalé, abych ji akceptoval. A to, jak se ukázalo, pro mě nebyly. Ale dost mě to mrzí:-). Možná, pokud je najdu ve světě za cenu, kterou jsem očekával, ještě do nich půjdu. A taky ještě budou ty nelimitované modely, tak uvidím.

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazda firma se musi bit, zaujmout a zkouset ziskat mlade zakazniky, i Seiko. Vetsina obdivovatelu klasickych designu mirime neodvratne do duchodu a posleze do penalu, v horizontu nemnoha let zbude jen prach a par kusu na prodej. Je opravdu tezke v dnesni digi dobe necim pritahnout pozornost na mechanicke hodinky, budme kriticti a zaroven shovivavi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...