Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

 

Kde jsi to objevil? Není to nějaký photoshop? Vůbce mi to nesedí na současný Seiko design. Ale kdyby něco takové začali dělat, tak bych se asi nechal ukecat :-). Jednoduché, konečně "správné" ručičky, žádné omalovánky na cifru a betelná luneta, made in Japan. Dovedl bych si je představit i bez day/date, případně jenom v date verzi.

?? Asi nerozumím řeči tvého kmene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem si skoro brousil zuby na ty SLA025J1 a když to tady všechno čtu tak trochu asi přibrzdím <_<

Neni proč brzdit  ;)

 

Sports Watch Prize 2018

http://www.gphg.org/horlogerie/en/gphg-2018-packshots/recreation-de-la-premiere-montre-seiko-prospex-de-1968-sports-watch-prize-2018

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výraz replika mám ve slovníku společně s výrazy fejk a padělek a na ruku bych je nedal. Myslím že je to už zbytečně extrémní.

To by tam vlastně mohla být i komplet historická kolekce 2000 a vlastně všechny LE. 

Ale chápu tě, vlastně ale taky jen do okamžiku než když ti uvidím na ruce nějaké ty vybarvené Doxy :)

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nekomentoval důvod udělení ceny. Ale koment týkající se SLA025

 

edit:

Nicméně cenu dostaly, to potěší oko mé. A jistě je to taky voda na mlýn zdejší už notorikokritiky

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jak su uzasne ich prakticky vobec nefotite.

Nemám čím, mladý mi stáhl do telefonu aplikaci lupa a pak ho napadlo že pomocí toho vyfotí erupci na sluníčku. Pod stromečkem už prý bude nový.

 

Chudák slovo replika, tak dlouho se používá jako eufemizmus, že to nakonec dopadá tak, že se replice nedá říct replika. Mně se SLA025 jako hodinky celkem líbí, jen mám radši jiné, a tolik mě netankují ty reedice. Tolik k notorikokriticismu.

Notorikokritismus myšlen jako duch tohoto vlákna. Ne jen těch jedněch nebohých.

Ale každý to máme jinak, já když se mi něco ekluje tak nemám potřebu se k tomu za každou cenu vyjadřovat i když mi tím asi uniká smysl diskuzního fora. Občas teda napíšu že se mi něco líbí a hned to chytnu.

Prostě mám to tak nastavený. Ale to nevadí.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to kritizování často vychází z toho, že na tý značce člověku čert ví proč záleží. Nikdo normální nebude chodit prudit do vláken značek, které obecně nerespektuje. A taky to nebývá za každou cenu, prostě jen nějaké modely způsobují kontroverze víc než jiné a zpravidla je i jasné proč.

 

Tak jsem si zafilozofoval, teď hajdy na poštu někomu poslat jedny seikomrtky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...