Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Tady bych ještě nesoudil tak rychle, na lunetě to nebude v reálu tak syté.

 

Jedny hodinky, které - pokud jsme neměli -  (skoro) všichni chceme, mají lunetovou a ciferníkovou zlatou taky trochu nesladěnou :)

post-38718-0-94233900-1562665351_thumb.png

 

Teď už jen upižlat ten minikyklop (jasně, k Zimbe to patří, ale stejnak), dát tomu sponu s extenzí, provést aspoň zběžnou vizuální kontrolu, poštelovat strojek  - a možná by si to tu ceníkovku v dnešních poměrech i obhájilo.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sa k cennikovkam Seiko uz takmer nevyjadrujem.. ich sucasne ceny su povacsinou ulet, nic s tym neurobim a proste potom clovek vyzera ako chronicky hundros, co ja k tomu mam teda daleko. Trestam ich tym, ze si to za tie mrzke ceny nekupujem :)

 

ako thajska limitka je toto uplne ok, myslim ze tych 500ks zmizne za tri tyzdne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. Zvlast k tymto titanovym, ktore su pekne brusene len s decentne olestenymi plochami. Taky zamatovo polo-matny alebo lakovany bordovy by k tym blyskavym zlatym ruckam sadol elegantne. Takto to bude leskle jak psie vajcia. Resp jak thajska limitka :)

 

Celkovo sunburst na celej ploche cifernika nedavam. Unika mi pointa. Ak chces urobit hodinky necitatelne, maloco funguje lepsie. Navyse dnes to seka stroj jak bata cvicky - ziadna rucna praca za svitu mesiaca.. rozhodne nie v tejto kategorii.

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkovo sunburst na celej ploche cifernika nedavam.

Takže už nezájem?

post-38718-0-00140600-1562671069_thumb.png

(Stejně ale teda neprodávám.)

 

 Na mě ta barva působí stejně jako na želvách a kvůli tomu jsem si zlaté nepořídil, protože ta luneta prostě neladí.

Haha :) Zrovna SRP775 jsem jako jediný želvy zkusil, páčse mi to zrovna u nich líbilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. Zvlast k tymto titanovym, ktore su pekne brusene len s decentne olestenymi plochami. Taky zamatovo polo-matny alebo lakovany bordovy by k tym blyskavym zlatym ruckam sadol elegantne. Takto to bude leskle jak psie vajcia. Resp jak thajska limitka :)

 

Celkovo sunburst na celej ploche cifernika nedavam. Unika mi pointa. Ak chces urobit hodinky necitatelne, maloco funguje lepsie. Navyse dnes to seka stroj jak bata cvicky - ziadna rucna praca za svitu mesiaca.. rozhodne nie v tejto kategorii.

 

Presne. Budú to pekné hodinky, len sunburst to posunie do cirkus levelu. Strkajú ho v poslednom čase na každú chujovinu. K cene už ma nebaví vyjadrovať sa tiež. Tento kus by som asi kúpil aj so sunburstom, ale nie za také peniaze, ešte mi nehrabe týmto spôsobom. Že sa vypredajú, je jasné. Bohatých Thajčanov je dosť, už teraz slintajú a hýkajú. A je im fuk, že thajská limitka je o shogunovi podobnom žralokovi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...