Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Nešlo ani tak o ty červený SKXka a jejich posun do pětkové řady - což je imho škoda, že přišly o šroubovací korunku, ale obecně o to množství limitek například na želvách, ty dračí limitky,....za poslední cca 3 roky zrecyklovaly většinu kultovních modelů včetně těch, který nebyly zas až tak dlouho z výroby (samuraie). Skoro to vypadá jako by seiko rezignovalo na inovace a jen si pořídilo nový malování a přebarvuje již stokrát hotové. U SKX byl obrovský prostor pro tunning (osobně ho nemám rád), ale teď to vypadá, že už není skoro nic co by nevylezlo z fabriky jako původní předělávka a LE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tááák, ono obecně ty hodinky, kde černou doplňuje víc červené než obvykle, jsou celkem koukatelné. Ať už je to Red Strike od Breitlingu (Blackbird) nebo Red Alert a Red Combat od Traseru.

Jinak tu růžovou lumi přičítám snad jen nevyvážení barev při focení... kéžby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tááák, ono obecně ty hodinky, kde černou doplňuje víc červené než obvykle, jsou celkem koukatelné. Ať už je to Red Strike od Breitlingu (Blackbird) nebo Red Alert a Red Combat od Traseru.

Jinak tu růžovou lumi přičítám snad jen nevyvážení barev při focení... kéžby...

 

Istotne, červená k čiernej, prečo nie. Napríklad JR Aquascope Hokusai. Ale bavíme sa o červenej, nie o cyklámenovo - ružovo - fialkasto - podivnej.

 

S lumi Ťa sklamem... Nestojí to za tú námahu, ale pre srandu.

 

Vyvážená šedá:

 

post-957-0-51388800-1568753235_thumb.jpg

 

Na vyváženom vytiahnuté krivky pre kontrolu pleťovky, vyzerá OK:

 

post-957-0-79257100-1568753235_thumb.jpg

 

Na vyváženom stiahnuté krivky pre kontrolu lumi, vyzerá stále nejak do ružova:

 

post-957-0-08790200-1568753236_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to mysleli pro holky. Když teda odhlídnu od velikosti, tak mi to připadá jako jediná možná cílová skupina. Anebo mají v Japonsku jiné zvyklosti ohledně barev, vždyť smuteční je pro ně nikoli černá, ale bílá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S lumi Ťa sklamem... Nestojí to za tú námahu, ale pre srandu.

Bomba, díky, že jsi si dal tu práci. Nicméně výsledek je smutný. Představa, že si spontánně a bez přípravy koupím Seiko verzi tactical hodinek (tak se dají trochou snahy vnímat) a vybafne na mě růžová, to bych se asi nesmál.

Teď si představ, že na misi nepřipraven ukážeš hodinky spolubojovníkovi "mam nový seika, ty jsou známý tim, že dobře svítěj, hele". Nepochybně by to byl pěknej základ pro novou pžezdívku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bomba, díky, že jsi si dal tu práci. Nicméně výsledek je smutný. Představa, že si spontánně a bez přípravy koupím Seiko verzi tactical hodinek (tak se dají trochou snahy vnímat) a vybafne na mě růžová, to bych se asi nesmál.

Teď si představ, že na misi nepřipraven ukážeš hodinky spolubojovníkovi "mam nový seika, ty jsou známý tim, že dobře svítěj, hele". Nepochybně by to byl pěknej základ pro novou pžezdívku...

 

Tak zase "Pink Bonecrusher" ako bojové meno neznie až tak najhoršie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Test na dětech ženského pohlaví, stáří 15 let :

vzorek č 1 : Hustý, pěkně svítí. Logo není špatný, podobný Sko jsme si kreslili ve škole. Superman. Brala bych je.

vzorek č 2 : Paráda, jen by to chtělo tah. Super ta růžová. Logo pěkný. Brala bych je s náramkem.

Z hlediska studie pubertální duše jen pro informaci, č. 1 má v současné době G-Shock a SKX13 (ta je v pořádku) a č. 2 Ruhla mrkací (sklidily úspěch) a Quess (kvůli Quessu je na ní ještě trocha práce).  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuju. Puberťačky. U nás doma holka, 11 let: "Hustý, to chci!!", no ale to prvotřídní nadšení :)

 

Osobně bych to tedy pro holky dala spíš do pouzdra skx013, ale co už, Japonci mají svůj názor.  

 

Dospělý ženy nevím. Nevím, jestli bych to chtěla já. Čím dýl se na to koukám, tím je to pro mě snesitelnější, to Zimbe 12 ze str. 314 mi připadá mnohem horší. No ale stejně nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hustý že jsou hustý :-))

 

Je to jen vzorek, ale třeba je to tak. Mladším, bez citové vazby na staré logo budou v pohodě a jede se dál a třeba v lepších číslech. A o pár remcalů nejde,nakonec ti si to koupí a prodají mezi sebou a se starým logem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...