Přejít na obsah

Laco Kiel Limited Edition


octaviakk007

Doporučené příspěvky

Na webe Laco som našiel pekné pilotné chronografy teraz aj v limitovanej edícii. Tak postnem pár foto a základné technické údaje. Za mňa palec hore.

 

Specifications

Movement: Automatic chronograph Laco 50 decorated

 

Case: Stainless steel case, diameter 44 mm, height 15 mm, domed sapphire crystal, sapphire display back, 5 ATM, with limited   Number engraved.

   

post-12146-0-08295500-1392737153_thumb.jpg

post-12146-0-18923800-1392737175_thumb.jpg

post-12146-0-92211000-1392737205_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

korunka je fakt hnusna, este keby mali brusene puzdro...

Mne zasa ta korunka nevadi. Viem, ze nezodpoveda predlohe, ale pre mna OK. Skor by som mal problem obhajit sam pred sebou ten cenovy rozdiel voci Steinhart/Archimede. Ano, Laco je v origo 5, ale 2000 Eur ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne zasa ta korunka nevadi. Viem, ze nezodpoveda predlohe, ale pre mna OK. Skor by som mal problem obhajit sam pred sebou ten cenovy rozdiel voci Steinhart/Archimede. Ano, Laco je v origo 5, ale 2000 Eur ?

 

 

Souhlas,ta cena je kapku mimo,pekny jsou,ale skolacka chyba uz v korunce,ta se opravdu nevyvedla,pro mne klasicky chrono,ani neurazi,ani nenadchne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kiel jsem měl a kvalita oproti Steinhart a dokonce i Archimede je prostě dál... ta korunka je opravdu špatná. Bohužel ne jen vzhledem. Vzpomínám, jak mizerně se vytahovala, ale jsou to vzhledově naprosto perfektní hodinky, jinak postrádající slabé stránky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...