Přejít na obsah

Seiko Samurai - biele, alebo čierne?


McStinger

  

51 hlasů

  1. 1. Biele alebo čierne?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Biele Samuraje pôsobia na mňa viac oblekovo a tým pádom sú podstatne univerzálnejšie. Práve preto pokukujem po bielych do najbližšej akvizície. A aspoň mi žena nebude hovoriť, že všetky čierne potápky sú na prvý pohľad na jedno kopyto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bíle jsem dávno měl, čitelnost tenkých světlých ruček na světlém strukturovaném cifru nebyla úplně ideální.

Samozřejmě tenkrát jsem to tak nevnímal, byly to moje první hodinky tady na fóru, ale zpětně si to uvědomuju.

Zaprvé jsem teď ovlivněn vlastnictvím pilotek, zadruhé jsem trochu purista v tom, že divery mají být čitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych šel do bílých, ale čistě z trapného hlediska - černé cifry mám už 4 a bílý ani jeden :-) Fotky jsou ze skywatches, ten obchod můžu doporučit. Ceny dobré, rychlost dodání vzorná. Koupil jsem tam vloni v prosinci "pětky".

Upraveno uživatelem DaveG17
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som na čierne tak za mňa čierne.

 

:) keby bolo rozhodovanie vždy také ľahké.

 

Vďaka všetkým za reakcie. V podstate len tak špekulujem, interne si zužujem pomerne široký zoznam kandidátov na budúcu kúpu. U Samurajov naozaj lietam z bieleho do čierneho a rád by som jedny vylúčil. Dúfal som, že ma niekto postrčí na jednu stranu niečím ako "z bielych časom odpadne luneta", alebo "na čiernych raz zbohatneš", ale asi zatiaľ najzaujímavejším je argument o čitateľnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...