Přejít na obsah

SEIKO - diver chronomag limited edition


afrikab

Doporučené příspěvky

Tak jsem konečně dodělal ten návrh SEIKO - diver chronomag l. e.

tak co vy na to ? Dnes pošleme mail a zjistíme od toho kdo je bude dělat podrobnosti.

Jako ideální řemínek se nám k nim zdá tento (viz, obrázek), přeci jen žralok se k diver hodinkám jednoznačně hodí a k těmhle v té červené obzvlášť wink.gif

Krásné

tak co šafi pokud se to podaří, jdeš do toho s náma ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 530
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

já obecně nejsem proti světlému ciferníku, naopak, taky se mi líbí leštěná(?) luneta s červenou, já mám problém s tím motivem-evokuje mi to výsostné znaky japonského císařství z 2.sv.v. a já nejsem tak úplně obdivovatel Japonska...ale třeba je to úplně jinak-jsem v tomhle směru naprostý laik a rád si to nechám vysvětlit smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ideální řemínek se nám k nim zdá tento (viz, obrázek), přeci jen žralok se k diver hodinkám jednoznačně hodí a k těmhle v té červené obzvlášť wink.gif

mohu se vetřít s hirschem? pro účely LE cokoli.. i výraznou slevu biggrin.gif

ocean (černá, modrá)

http://i.mall.cz/3829733/

aero - leonardo- (černá, modrá)

http://i.mall.cz/3829301/

chrono shark (černá, světle a tmavě modrá, zelená, červená, hnědá)

http://i.mall.cz/3829541/

shark (černá, modrá, hnědá, zelená)

http://i.mall.cz/3829885/

sport shark (modrá, fialová, červená (burgundy), zelená)

http://i.mall.cz/3829927/

tornado (černá, hnědá, zelená, modrá, světle modrá, červená)

http://i.mall.cz/3829182/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já obecně nejsem proti světlému ciferníku, naopak, taky se mi líbí leštěná(?) luneta s červenou, já mám problém s tím motivem-evokuje mi to výsostné znaky japonského císařství z 2.sv.v. a já nejsem tak úplně obdivovatel Japonska...ale třeba je to úplně jinak-jsem v tomhle směru naprostý laik a rád si to nechám vysvětlit smile.gif

Chteli jsme neco vyrazneho a edice NIPPON se mi zda u znacky SEIKO docela vhodna. Chtel jsem cervenou a tohle je prijemna inspirace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já obecně nejsem proti světlému ciferníku, naopak, taky se mi líbí leštěná(?) luneta s červenou, já mám problém s tím motivem-evokuje mi to výsostné znaky japonského císařství z 2.sv.v. a já nejsem tak úplně obdivovatel Japonska...ale třeba je to úplně jinak-jsem v tomhle směru naprostý laik a rád si to nechám vysvětlit smile.gif

Chteli jsme neco vyrazneho a edice NIPPON se mi zda u znacky SEIKO docela vhodna. Chtel jsem cervenou a tohle je prijemna inspirace.

Jen na doplnění, je použita "válečná" vlajka japonského námořnictva (Naval ensign, flown by ships of the Imperial Japanese Navy (1889?1947) and Japan Maritime Self-Defense Force (1954?present). Flag ratio: 2:3., takže se tato vlajka nedá spojovat jen s II. sv. válkou), z toho důvodu, mi tato vlajka přijde na tyhle hodinky jako ideální a to nejen barevně, ale chápu že to nemusí být pro tebe to pravé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové, červená varianta je dokonale stylová, rozhodně má své opodstatnění a je to skvělý nápad. Ovšem na mě už příliš agresivní. Modrá varianta se mi líbí mnohem víc, i když by to chtělo asi ještě pár úprav (modrá na lunetě jen do pozice 15s stejně jako je to u červené varianty a pak asi ještě trochu dotáhnout ciferník, je vidět, že modrá byla dělána narychlo smile.gif).

 

Jsem zvědavý na konečnou podobu a cenu, když bude obojí rozumné, jdu do toho. smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrá není vůbec dokončená a nejspíš ani nebude (chtěli bychom nechat udělat tu barevnou), byl to jen pracovní návrha a dával jsem ho sem vpodstatě jen pro Filipsa, jinak jsem zkoušel i jiné barvy, černou, šedou atd... různé lunety a tak. Ta červenobílá kombinace je asi nejoriginálnější. Krom toho se mi líbí biggrin.gif

Co se ceny týče tak snad se jí dozvíme brzy, stejně jako to jestli není problém něco z toho zrealizovat.

 

p.s. luneta u modré s modrou jen do 15 nevypadá moc dobře, to by spíš chtělo udělat jinou barvou jen ten kousek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové, červená varianta je dokonale stylová, rozhodně má své opodstatnění a je to skvělý nápad. Ovšem na mě už příliš agresivní. Modrá varianta se mi líbí mnohem víc, i když by to chtělo asi ještě pár úprav (modrá na lunetě jen do pozice 15s stejně jako je to u červené varianty a pak asi ještě trochu dotáhnout ciferník, je vidět, že modrá byla dělána narychlo smile.gif).

 

Jsem zvědavý na konečnou podobu a cenu, když bude obojí rozumné, jdu do toho. smile.gif

jinak pokud bys chtěl tak ten modrej návrh dokončím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi červená varianta s originálním japonským motivem. Ale nepasují mi ručičky, připadají mi na potápěčské hodinky příliš křehké, plná lumi špička nestačí vyvážit drátkovou konstrukci. Myslím, že by ten rámeček měl být masivnější při zanechání volného prostoru uprostřed. Rámeček ruček by měl být široký tolik, aby se dal případně pokrýt luminiscenční barvou.

 

(Poznámka je bohužel jen platonická. Nemám na ně teď peníze.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové, červená varianta je dokonale stylová, rozhodně má své opodstatnění a je to skvělý nápad. Ovšem na mě už příliš agresivní. Modrá varianta se mi líbí mnohem víc, i když by to chtělo asi ještě pár úprav (modrá na lunetě jen do pozice 15s stejně jako je to u červené varianty a pak asi ještě trochu dotáhnout ciferník, je vidět, že modrá byla dělána narychlo smile.gif).

 

Jsem zvědavý na konečnou podobu a cenu, když bude obojí rozumné, jdu do toho. smile.gif

jinak pokud bys chtěl tak ten modrej návrh dokončím.

roon: Díky za ochotu. Pokud by se nás tu sešlo víc co by měli zájem o modrou variantu, jsem pro dokončení, ale kvůli jednomu člověku to nemá smysl. Uvidím kam se ta červená varianta ve výsledku dostane (předpokládám širokou a dalekou rozpravu o barvách, ciferníku, ručičkách atd smile.gif ) a pak dám vědět, jestli do toho jdu nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...