Přejít na obsah

EL PRIMERO Stratos Flyback


Josef01

Doporučené příspěvky

Krásné hodinky z průměrem 45.5mm, slitina titanu a hliníku v kombinaci s růžovým zlatem a keramickou lunetou. Kalibr 405B s 36000 bph. Nové se dají pořídit za 240 tis. Kč, měl jsem je na ruce, jsou opravdu parádní jak na fotce tak i ve skutečnosti.

 

ZDROJ

 

85_2060_405_23_R515_3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasické Stratosy mám možnost si poměrně často osahat a jsou to úžasné hodinky...zde mi ale příliš nesedí to růžové zlato, ne ani tak po designové stránce (až na ty koncovky z tahu, ty mě přímo bijí do očí) jako spíše po té účelové, k moderním sportovním piltokám mi to prostě nejde....ale očividně si to doba žádá když se jich v kolekci zenithu vyrojilo hned několik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám rád čistější design a chrono jsem vyřadil z mých hodinek, protože je to opravdu pak nepřehledné, nicméně tyhle hodinky mi ještě s tou čitelností přišly celkem v pohodě, narozdíl např. od Zenith Defy Classic v černém provedení, kde jsem v horším světle neviděl čas vůbec. Udělal jsem jednu mizernou fotku mobilem, bohužel neostrou, ale představu to dá.

post-11110-0-74247400-1392879732_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Ohm - Aztec: to se mi na tom taky nelíbí. Jinak to ale bohužel nejde. Elprimeros je malej a když nechtějí mít ty subdialy nahuštěný na sebe uprostřed, protože hodinky musí být macho velký, že jo, tak se musí překrejvat. Kdyby je udělali tak 41mm, mohli by IMHO vypadat mnohem, mnohem lépe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohm - Aztec: to se mi na tom taky nelíbí. Jinak to ale bohužel nejde. Elprimeros je malej a když nechtějí mít ty subdialy nahuštěný na sebe uprostřed, protože hodinky musí být macho velký, že jo, tak se musí překrejvat. Kdyby je udělali tak 41mm, mohli by IMHO vypadat mnohem, mnohem lépe...

 

:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...