Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Cesky Tesin


Hasňa

Doporučené příspěvky

Tak Gorole, Kurvinoci a Ostravaci, na vikend se objevim doma, tak jsme si s maroshem rekli, ze bychom mohli zajit na pivo, nebo dve, pro zmenu v Tesine. Gorole to maji blize, z Karvine jezde bus 20 minut a z Ostravy Svinova to na Tesin jezdi casteji, nez Metro trasa C ve spicce a trva to kratsi dobu, nez z Chodova do Dejvic. Posedeli bychom U Jurczyka, nebo-li Na Rozvoji. Je tam Radek a Plzen a na jidlo smazene tvaruzky na topince a tatarak. Tak tuto nedeli nekdy kolem seste bych to videl. Co? Ne? Jo?

 

Hasna

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Rozvoji to mám rád a nejspíš by si na mně ještě vzpomněl i majitel, tuším že se jmenoval Gajda, jméno už nedám. Bohužel jsem na Slovensku a navíc neděle je pro sraz ten nejblbější den jaký se dá vybrat, pokud člověk musí ráno v práci nějak rozumně fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Rozvoji to mám rád a nejspíš by si na mně ještě vzpomněl i majitel, tuším že se jmenoval Gajda, jméno už nedám. Bohužel jsem na Slovensku a navíc neděle je pro sraz ten nejblbější den jaký se dá vybrat, pokud člověk musí ráno v práci nějak rozumně fungovat.

 

Tome, díky za Tvůj odborný komentář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...