Přejít na obsah

Longines pilotky MVS na Ebay


Godin

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pockat, moje nemcina neni nejlepsi, ale proc tam pise "Fliegeruhr der frueher Reichs Lufwaffe", kdyz tam je "majetek voj. spravy"? To jsme meli stejny hodinky??? Poucte me nekdo, prosim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockat, moje nemcina neni nejlepsi, ale proc tam pise \"Fliegeruhr der frueher Reichs Lufwaffe\", kdyz tam je \"majetek voj. spravy\"? To jsme meli stejny hodinky??? Poucte me nekdo, prosim.

Ve všech německých antik katalozích je uvedeno u trojce Eterna/Lemania/Longines , že se jednalo o "dojčeluftvafe úren", což myslím platilo až od roku 1939 :-( , kdy už bohužel žádná "čs . vojenská správa neexistovala". Každopádně mimo Evropu jsou to obvykle czech military watch, a v Evropě obvykle "dojčeluftvafe". Nic moc se s tím asi dělat nedá :-(. Jinak si myslím, že cena přeleze v Evropě obvyklých 850,- Euro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi áno.Uvidím kam sa to dostane.Sledoval som aj tie zo Singapúru, ale nejak som sa nerozhúpal.

Dám sem vedieť, keby som začal prihadzovať.Nech si nedvíhame cenu.Potom múdrejší ustúpi smile.gif

 

Edit: ak by mal niekto na predaj, poteším sa mailu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím, chápu že poptávka udělá s cenou těchto Longines své, ale viděl bych to tak kolem 10000Kč

Kdo by měl Longinesky za patnáct tisíc v slušném stavu a chtěl je prodat, tak vím minimálně o třech zájemcích. Pokud to nejsou vraky, nebo neoznačené zbastleniny, případně oboje, tak 15.000,- je slušná cena. Za osm tisíc bych je bral po pytlech. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...