Přejít na obsah

Longines pilotky MVS na Ebay


Godin

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

já nevím, chápu že poptávka udělá s cenou těchto Longines své, ale viděl bych to tak kolem 10000Kč

Kdo by měl Longinesky za patnáct tisíc v slušném stavu a chtěl je prodat, tak vím minimálně o třech zájemcích. Pokud to nejsou vraky, nebo neoznačené zbastleniny, případně oboje, tak 15.000,- je slušná cena. Za osm tisíc bych je bral po pytlech. :-)

Ja bych byl dalsi zajemce. Ale max. 10k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lemanie MVS mi renovuje mechano, ale než by se s tím patlal, tak číselník raději vyměnil za zachovalejší. Ty Longines renovoval Prim, jsou doslova jako nové, ale člověk musí mít trpělivost, kdybys viděl v jakém byli stavu tak bys nevěřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, od pátku jsem je nesundal z ruky. Na korunku jsem si už zvykl a už mi ani nevadí. Sehnal jsem na Ebay řemen podobný jako mají IWC BP (za nýty se zužuje) je na nich parádní. Nejdůležitější, že nádherně nahlas tikají. smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, od pátku jsem je nesundal z ruky. Na korunku jsem si už zvykl a už mi ani nevadí. Sehnal jsem na Ebay řemen podobný jako mají IWC BP (za nýty se zužuje) je na nich parádní.  Nejdůležitější, že nádherně nahlas tikají.  :)

Tvoje pocity chápu a sdílím, blahopřeji. Pošli ještě fotky před a po, ale trochu větší. Nezměnili font? Jaké máš sklíčko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dali, docela Ti závidím.

 

Já je mám taky, ale od toho, jak jsem se celý život vyhýbal poctivé práci, mám útlá zápěstí a i kdybych utáhl řemínek na poslední dírku, pořád by mi z nich ruka vypadávala. Tak se na ně aspoň koukám a slibuju si, že začnu na stará kolena pracovat a cvičit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Old Máš pravdu font je trochu jiný, ale asi budu mít origoš po restauraci. Sklíčko to netuším, takový průhledný. smile.gif safír to není. Na výstavu s nima nepůjdu a na nošení dobrý.

2 Paullus stačí strochu stresu a nedodržovat životosprávu a jde to samo. Já mám zápěstí 19,5 cm a jsou mi akorát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shodou okolností jsem včera dostal zpět jedny zrenovované. Jenom korunku musím ještě sehnat, zatím jenom to co bylo po ruce.

A já je shodou okolností mohl dnes na Buštěhradě vidět na živo,opravdu je to nádhera?.....=)

To Dali:jinak se moc omlouvám za to vetření,ale touha po těch lamanií byla dost silná?.:)Byl jsem s toho nějaký celý vyjukaný(nemám moc důvěru k těm lidem na burze).Ten pan hodinář s Tebou,nebyl to náhodou mechano?Ani jsem si nestačil s Vámi pořádně popovídat. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...