Přejít na obsah

Hamilton ? Pan Europ (New Generation)


Bianchi

Doporučené příspěvky

Hamilton chce očividně s Pan Europ modelů vytřískat maximum- s chronem se jim to vyplatilo tak proč to nezkusit takto...celkově proti nim zas až tak moc nemám, jenom je ten ciferník zkrátka holej (ale v tomto bodě budu ovlivněn chrono verzí, která mi přijde mnohem vyváženější)....a naprostý souhlas s bandim a deamonem- těch zvýrazněných prvních patnáct minut na vnítřním kroužku je jenom naoko, s korunkou si mohli trochu více pohrát (na fotkách vypadá větší než na chronech a ty mají přitom o 3,5mm více) a 5atm u sportovních hodinek už vůbec nechápu (opět i chrona mají 10atm)....ale hadrovej strap je moc pěknej, ten bych svým Pan Europkám na léto mohl pořídit (snad bude stejná šířka)

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zas takovej fanda sedumdesátek nejsem. Tohle už je skoro na retromusicshow pro geronty mé generace :D (jako jsem teďka byl na hrádě). Vlastně, abych řekl pravdu, takovejhle styl se mi příčil už tehdá :D :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem nepochopil zvýraznění prvních patnácti minut na neotočné lunetě.

Tady je to jen červená designovka do barvy strapu :(

 

..bych řekl, že bude otočná, když na chrono verzi je otočná taky, ale možná se pletu..

 

http://www.ihodinarstvi.cz/hodinky/hamilton/timeless-classic/american-classic/9560-hodinky-hamilton-pan-europ-auto-chrono-h35756735.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Zprvu se mi líbila více ta chrona, usuzoval jsem ale jen z fotek, nicméně viděl jsem je oboje naživo a vedle sebe a zkoušel - na ruce se mi více zamlouvají ty day date s 42mm pouzderm, ta chrona 45mm se mi už jeví jako taková monstra (a to jsem kdysi začínal s X-windy)...  navíc chrona nejsou pro mne tak dobře čitelné, jako tyhle.


Obecně se ale tyhle repliky původních Pan-Europe, ať už 703, nebo 701, IMHO hodně povedly

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

O lala, tak koukám, že tady je někdo stylař! Jak to máš i sladěné dohromady ;)

 

Díky - ale to víš, že toto není každodenní kompilace, a ty brýle mám už přes rok  

takže spíše náhoda, nicméně když to sedne, o to víc potěší

;)

úspěchem těchto hodinek je, že jsou dost "jiné"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...