Přejít na obsah

Baselworld 2014 - Rolex 2014 Novelties


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nabídka je v podstatě rozšířena o klasické modely, které doposud, po transformaci na keramiku a plné tahy s frézovanými sponami, ROLEX postrádal. Což je dobře.

" watch enthusiasts around the world are speculating and guessing what Rolex? new models will look like" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud opravdu dojde i na keramický pepsiny, tak budu mít jednou težký rozhodování který GMT model vybrat...jinak trochu se mi nechce věřit že by Rolex končil s klasickou černou verzí Milgů, je to podle mě nejpovedenější verze a že by se chtěli pouštět do další barvy se mi moc nezdá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JakubWatches

Ja nevim me osobne a i siroko daleko Gaussy moc atraktivni nepripadaj, v cene na grey rychle padaj. Marze se na nich musej delat vysoky protoze dlouho stojej v brick mortar a dopada to spatne (ne v ofic. buticich) navic jsou nic moc vykupny co pozoruju.. A ve finale protoze hodne manageru je totalne obchodne mimo to posilaj do secretsales, gilt atp. na diskaunt kde se to zacne tocit treba i 2 kola, kdyz to nedopadne jdou do aukci a tam si to nakej dobrak vezme. 

 

Co se GMT tyce ja bych sahnul vzdycky pro batmany a kdyz ne ty tak smolinec bezel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim me osobne a i siroko daleko Gaussy moc atraktivni nepripadaj, v cene na grey rychle padaj. Marze se na nich musej delat vysoky protoze dlouho stojej v brick mortar a dopada to spatne (ne v ofic. buticich) navic jsou nic moc vykupny co pozoruju.. A ve finale protoze hodne manageru je totalne obchodne mimo to posilaj do secretsales, gilt atp. na diskaunt kde se to zacne tocit treba i 2 kola, kdyz to nedopadne jdou do aukci a tam si to nakej dobrak vezme. 

 

Co se GMT tyce ja bych sahnul vzdycky pro batmany a kdyz ne ty tak smolinec bezel.

 

Na to bych skoro potřeboval slovník....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud opravdu dojde i na keramický pepsiny, tak budu mít jednou težký rozhodování který GMT model vybrat...jinak trochu se mi nechce věřit že by Rolex končil s klasickou černou verzí Milgů, je to podle mě nejpovedenější verze a že by se chtěli pouštět do další barvy se mi moc nezdá

Já mám potvrzenou informaci z Carollina, že letos prý budou mít jen bílé a GVčka v butiku, co je na tom pravdy, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim me osobne a i siroko daleko Gaussy moc atraktivni nepripadaj, v cene na grey rychle padaj. Marze se na nich musej delat vysoky protoze dlouho stojej v brick mortar a dopada to spatne (ne v ofic. buticich) navic jsou nic moc vykupny co pozoruju.. A ve finale protoze hodne manageru je totalne obchodne mimo to posilaj do secretsales, gilt atp. na diskaunt kde se to zacne tocit treba i 2 kola, kdyz to nedopadne jdou do aukci a tam si to nakej dobrak vezme. 

 

Co se GMT tyce ja bych sahnul vzdycky pro batmany a kdyz ne ty tak smolinec bezel.

Šup s tím do pamětihodností!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...