Přejít na obsah

Benarus Moray


Doporučené příspěvky

Ahoj magove,

 

rad bych vam predstavil mou novou akvizici, jedna se o celkem mladou americkou znacku, ktera vyrabi hodinky v malych vyrobnich seriich.

Ve firme figuruji dve jmena dvou hodinkovych nadsencu.

Jejich cilem je vyrabet zajimave, funkcni hodinky ve skvele kvalite, ale hlavne za rozumne penize, coz se jim myslim i dari...

 

Hodinky jsem objednaval asi pred pul rokem z USA, kdy jsem se zapsal do seznamu a cekal......trvalo to celkem dlouho, nicmene jsem obdrzel

jednoho dne email, ze hodinky jsou jiz vyrobene a mohou se odesilat po platbe na ucet....coz jsem udelal a  cekal.....no a jsou konecne tu...

 

K temto hodinkam....:

 

Velikost 47 mm bez korunky

Material pouzdra a spon bronz (vsechny pohyblive casti - korunka/dynko(plne)heliovy ventil)) jsou z titanu prave kvuli patine, ktera by casem 

na techto castech vznikala a mohla by delat neplechu...

Uvnitr bije stara dobra ETA 2824-2, jedna se tedy o automaty, rezervu natahu jsem jeste nemel moznost vyzkouset, predpokladam vsak neco

kolem 50ti hodin.

Velmi dobra lumi, kterou ma na svedomi Superluminova.

K hodinkam jsem dostal dva remeny, jeden gumovy a druhy kozeny, oba maji jiz singovane bronzove spony.....remen jsem hned sundal a nasadil

novy Canvas, ktery jsem si nechal udela od mistniho clena "Zrno" ktery odvedl skvelou praci, ostatne jako vzdy....a myslim ze tento remen k nim

sedi uplne nejlepe.... :-)

Bronzova spona je moje prace, ale o tom jiz bylo psano v jinem tematu viz. muj podpis.

 

Hodinky mam par dnu a uz se tesim az zacnou menit barvu.....zatim spokojenost....

 

Tak asi tak, no :-), dekuju za pozornost! :notworthy:

 

 

 

post-10400-0-27304500-1393846347_thumb.jpg

post-10400-0-15603700-1393846350_thumb.jpg

post-10400-0-24686700-1393846352_thumb.jpg

post-10400-0-59314500-1393846354_thumb.jpg

post-10400-0-21168400-1393846357_thumb.jpg

post-10400-0-66866100-1393846358_thumb.jpg

post-10400-0-00126100-1393846362_thumb.jpg

post-10400-0-71124700-1393846363_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že úplná paráda. To jsou bronzovky jak vyšitý. Ty dva řemeny můžeš zahodit. Nedovedu si představit, že by k nim šlo něco líp než ten Canvas s tou homemade sponou. Na tyhle Benarus jsem se už před časem koukal, když jsem měl taky takový to bronz chvění, ale zas mě to přešlo. Ta originál spona je proti tvý úplná sračka. Tohle jsou hrubý tool potápky a k těm patří taková trochu brutalita a ne uhlazenej look. 

Takže Tome gratuluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky kluci, musim rict, ze u techto hodinek jsem vse dotahl tam kam jsem chtel...a jsem spokojenej...sice to chvili trvalo...ale vo tom to je ze?!

(Byl u nich hnedej hozenej remen s bronzovou sponou...no vubec k hodinkam nesel.... :crying_anim02: , hned sel dolu)

 

Jo a v mezícase jsem objednal olivovej Zulu strap s peti bronzovymi oky....tak jsem zvedav... :eek:

 

Bobe, jojo, na sraz je klidne privezu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Jak říká habadej, ten řemen k nim sedí jak p...l na hrnec (jako kdyby se s ním "narodily"). Tohle jsou zatím snad nejhezčí bronzovky, které jsem tu na fóru viděl. Nemluvě o té parádní luminiscenci. A jinak tedy samozřejmě též gratuluju k nové akvizici!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...