Přejít na obsah

Beseda o primkách - PRAHA - 9.3. (čtvrtek)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Malý report ze včerejší schůzky hodinkových maniaků. Krom toho, že jsme si navzájem představili své úlovky a miláčky (myšleno hodinky), Prim přivezl svou kolekci. Díky Petrovi_S schůzka proběhla v perfektním prostředí. Dokonce se vyplnilo i to, že z donesených zásob bylo co pít i zobnout. Poučení pro příště - kdo ponese láhev s korkovým uzávěrem, musí do kapsy strčit i vývrtku!!! Rozcházeli jsme se postupně po 23 hodině - a na hospodu už nedošlo. Zajímavostí je i to, jak snadno jsme překonali jazykovou bariéru s Honzovým přítelem z Maďarska (snad z oblasti Tokaje?).

 

K hodinkám.

Doposud mým favoritem z kolekce Prim byly černé Linea. Když jsem vedle sebe viděl černé a stříbrné, ihned jsem si vybral ty stříbrné. Zajímavé bylo, že k takovéto změně názorů nás došlo více.

Na jedné fotce jsou červené Prim Sport 1, 2x Orlík a Azimuth. Všimněte si rozdílného loga "Orlík" (nad pozicí 6). Jen "samotný pták" je výsledkem individualizace šťastného majitele (který si je na schůzce převzal) a myslím, že měl velmi dobrý nápad.

Také jsem poprvé v ruce držel Ridery - je to opravdu pořádný kus železa a vidíte na fotce, že na ruce se rozhodně nosit nedají. Ale kromě motorkářů si je dovedu představit na kombinézách např. Horské služby nebo záchranářů.

 

Na poslední fotce vidíte, že nejen o hodinkách jsme se bavili.

 

Takže někdy příště - bylo to fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda že jsem musel odejít dříve.ale bylo velice super příjemné prostředí a příjemný lidi.moc coool.ja jsem se samozřejmě v práci pochlubil mýma orlíkama.mohu říci odpovědně že všichni byli překvapeni vzhledem hodinek,a asi i cenou:-)))) ale velice pozitivní reakce..typu....tohle dělá PRIM ???? ,bylo videt že jsou docela mimo a prim asi získá další potencionální zákazníky:-))) snad jeste někdy něco vymyslíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že vládne spokojenost.:) Jen se musím ohradit proti děkování za přednášku. Z mé strany skutečně nezazněl souvislý projev.:):)

 

Myslím, že to bylo dané tím, jak bohaté téma jsme si vzali na tento večer. Myslím, že šlo o prvotní diskuzi, která bude mít určitě nějaké další pokračování. Už proto, že se skutečně všichni dobře bavili a téma se rozhodně nevyčerpalo.:)

 

Našim přátelům z Ostravy a Brna musím vyslat signál, že pokud mají zájem na opakování besedy v těchto lokalitách, tak stačí, když se nějak dohodnou na termínu a místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...