Přejít na obsah

Modré hodinky - poraďte


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.

Už pár dní bloumám světem internetu a hledám hodinky s modrým cifrem. Měli by to být pracovní hodinky na běžný provoz, takže mi nebude vadit ani baterka. Cenově maximálně někde kolem 8-10 tisíc (mohlo by být i méně). Nemusí být nové, klidně je pořídím i jeté, pokud budou zachovalé. Takže návrhy klidně i starších hodinek, které se vyskytly a jsou běžně k sehnání (klidně si i počkám, než se někde vyskytnou, je lehčí shánět něco konkrétního, než shánět chiméru). 

Prostě mám momentálně modré období (způsobil to Snow, když tady dal jedny krásné modré hodinky :)) a jelikož žádné nemám, tak se ohlížím.

Ve své podstatě mi nevadí oblekovky, potápky, prostě o styl hodinek nejde, jde o tmavěmodrý cifr. Rozměr by neměl být menší než 42 mm (ruka téměř 21 cm).

Jediné, které jsem objevil a které se mi celkem líbí, jsou hodinky od tady ne moc oblíbené značky Festina - f16609/3:

post-33556-0-68829800-1393914778_thumb.jpg

 

Není to striktně to, co chci, jen pro inspiraci, co se mi líbí...

Všem předem moc děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MIDO Ocean Star, jeté by se daly maličko přes deset na DEU ebay sehnat.

 

Hezký nástřel, na ty jsem koukal, ale neviděl jsem je nikde reálně pod 15 tisíc... Díky Snowe.

 

 

Sibirnaya: značku Seiko pořád ohlížím a pořád si nejsem jistý. Mám jedny orange 7002 a vypadají trochu malé :) I když SBDC00x jsou o 2mm větší, tak by to mohlo být lepší...

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líběj tyhle

 

Ty jsou fakt moc hezké. Ale zase přes rozpočet. A starší jsem nikde neviděl... Jelikož mám v bedně momentálně 13ks hodinek (pro 14. si v jedu v sobotu :)) a celkem pravidelně je točím, tak mám pravidlo, že pracovní hodinky fakt max. do 10k ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.

Už pár dní bloumám světem internetu a hledám hodinky s modrým cifrem. Měli by to být pracovní hodinky na běžný provoz, takže mi nebude vadit ani baterka. Cenově maximálně někde kolem 8-10 tisíc (mohlo by být i méně). Nemusí být nové, klidně je pořídím i jeté, pokud budou zachovalé. Takže návrhy klidně i starších hodinek, které se vyskytly a jsou běžně k sehnání (klidně si i počkám, než se někde vyskytnou, je lehčí shánět něco konkrétního, než shánět chiméru). 

Prostě mám momentálně modré období (způsobil to Snow, když tady dal jedny krásné modré hodinky :)) a jelikož žádné nemám, tak se ohlížím.

Ve své podstatě mi nevadí oblekovky, potápky, prostě o styl hodinek nejde, jde o tmavěmodrý cifr. Rozměr by neměl být menší než 42 mm (ruka téměř 21 cm).

Jediné, které jsem objevil a které se mi celkem líbí, jsou hodinky od tady ne moc oblíbené značky Festina - f16609/3:

attachicon.giff16609-3.jpg

 

Není to striktně to, co chci, jen pro inspiraci, co se mi líbí...

Všem předem moc děkuji za rady.

 

 

No modré jsou, do práce jsou, k vodě a obleku taky. Jeté taky jsou, jen jsou malinko menší :angel:

 

post-5320-0-08069300-1393917532_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, já jsem musel - stavovská hrdost :cheers:  :lol2:  :lol2:

 

To mi je jasné! Jedny Igeny v bedně leží a jednou za čas je provětrám... Dvojky mě osobně nějak neberou...

 

Tak jinak.

 

Certina DS Action Diver

 

Omlouvám se za ubohé obrázky.

 

attachicon.gif1.png

 

attachicon.gif2.png

 

Díky Snowe, zase přes rozpočet. I tady se jedny objevili v prodeji za 500 éček. Fakt přes 10k za pracovní hodinky nepůjdu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Victorinox maverick cca 400? (uz je vela?)

http://www.chrono24.cz/victorinoxswissarmy/maverick-gs-241602--id2668940.htm

Movement: Swiss Quartz Analog ( Battery powered ). Functions: Date calendar, window display. Case: Satin finish solid AISI 316L Stainless steel. Bezel: Uni-Directional rotating, ratcheted, 0-60 Elapsed-Time. Highly polished finish. Blue color. Crystal: Sapphire. Flat profile. Anti-Glare treated. Dial: Blue color. Arabic applied numerals. Luminous hour markers/dots. Hands: Steel color. Luminous filled. Case Back: Screw-down style ( threaded ). Band: Solid AISI 316L stainless steel. Clasp: Deployant style. Water Resistance: 100m/330ft /10atm. Case Size:

43.00mm.

 

Victorinox-swiss-army-maverick.jpgMaverick_Blue.131eff5b03f8ef25d55f85f2d2

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sibiři, neházej šavle.

Nautica nechci, nedávno jsem se zastavil na slovensku u stánku v obchoďáku, kde je prodávala kámoška a zkusil jsem si na ruku 5 kousků. U každého jsem našel nějakou mouchu. Zpracování nic moc. Takže ne, ale tyto se mi celkem líbí dizajnově, tak proto jsem je sem dal. Jen nahlas přemýšlím a doufám, že z někoho z vás vypadne něco, u čeho řeknu: jo. to je ono! A v tom případě všem poděkuji a objednám je...

Jo a líbí se mi u nich ten canvas hlavně  :lol2:

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...