Přejít na obsah

Modré hodinky - poraďte


Doporučené příspěvky

Buď modré Sumá alebo Seiko-6138-0030-kakume-speedtimer-chronograph, to sú podľa mňa asi najkrajšie Seiká

image.jpg

zdroj: http://forums.watchuseek.com/f29/fs-seiko-6138-0030-kakume-speedtimer-chronograph-714823.html

Tak ty Kakume se mi zatim libi ze vseho asi nejvic. Podivam se zitra na dostupnost. Diky za tip...

 

A k tomu, ze hledam inspiraci i mezi odpadem: hledam uz nekolik dnu a nenasel jsem nic, co bych chtel na 100% a za tech par dni jsem se uz dostal i k nerealnym moznostem. Holt, kazdy z nas projde nejakou cestou. Ta moje je klikata s mnoha odbockami do slepych ulicek. Doufam, ze alespon v cili bude svitit jasna hvezda. Tak mi ti, kterym to vadi, prominte, ze cestou i bloudim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<br />K tej cervenej kravate tie Tisoty na modrej gume chalan zabil... :D<br />Daleko zajímavější situace je nechat se inspirovat v šitu a hledat adekvátní design mezi hodinkami.Většinou to býva naopak.

Tak urcite, no su to dve odlisne zalezitosti... Jedna horsia ako druha... :)<br />Jaroon: 100% to nebude nikdy :D<br /> Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak urcite, no su to dve odlisne zalezitosti... Jedna horsia ako druha... :)<br />Jaroon: 100% to nebude nikdy :D<br />

 

To já vím. Jen by se to mělo tomu co nejvíc blížit. A že přitom prolezu úplně všechno, včetně šuntů, to mi je už dané. Prostě vždy prolezu všechno od 1,- Kč z PRC až po zde uznávanou kvalitu. Občas u toho člověk natrefí na perly, které by jinak neviděl. Že se mu u toho i pár krát obrátí žaludek? Na to už jsme snad všichni v tomto podivném světě zvyklý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za odkaz. Neco se mi rysuje, ale jeste premyslim... Tak potesi kazda moznost volby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahodou jsem narazil na toto a nevypadaji zle /logo jsem teda zatim nestravil/. Jsou mirne jete a cenovka cca 360Eur /je to polsky prodejce a uz jsem od nej neco bral a vse ok/.

 

lew&huey

 

http://i1049.photobucket.com/albums/s399/Chorwat_PL/Watches/IMG_20140303_131824_zpsotzljm60.jpg

Upraveno uživatelem Petr77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahodou jsem narazil na toto a nevypadaji zle /logo jsem teda zatim nestravil/. Jsou mirne jete a cenovka cca 360Eur /je to polsky prodejce a uz jsem od nej neco bral a vse ok/.

 

lew&huey

 

http://i1049.photobucket.com/albums/s399/Chorwat_PL/Watches/IMG_20140303_131824_zpsotzljm60.jpg

Tak to koukam. O te znacce jsem v zivote neslysel. Dekuji za ukazku nevsedneho kousku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Nemůžu si pomoct, ale já když vidím na hodinkách nápis Tachymeter a rej čísel na okraji, který působí všelijak, jen ne vyváženě, tak to u mě ty hodinky automaticky degraduje minimálně o stupeň níže (to už jsem raději ochotný akceptovat klasickou lunetu, i když z ní povětšinou také nejsem nijak zvlášť nadšený). Navíc mi přijde, že po praktické stránce je to k hovnu. Nebo to snad někdo z vás na svých hodinkách pravidelně používá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si pomoct, ale já když vidím na hodinkách nápis Tachymeter a rej čísel na okraji, který působí všelijak, jen ne vyváženě, tak to u mě ty hodinky automaticky degraduje minimálně o stupeň níže (to už jsem raději ochotný akceptovat klasickou lunetu, i když z ní povětšinou také nejsem nijak zvlášť nadšený). Navíc mi přijde, že po praktické stránce je to k h...u. Nebo to snad někdo z vás na svých hodinkách pravidelně používá?

 

Holt, každý to máme posazené jinak. Mě ty hodinky přijdou vyvážené, ty zapuštěné subcifry v té samé barvě, jako zbytek cifru mi nevadí, kdyby tam nebyly, byl bych raději, ale nenašel jsem jiné, +- stejné velikosti, které by se mi víc líbily. Lunetu jsem se nakonec rozhodl, že nechci, mám doma troje potápky a další nepotřebuji. Čisté, přehledné, datumovka, líbí se mi i tah a co víc si můžu přát. Jsou nejblíže ideálu, který jsem si tak nějak nastavil v hlavě. A cenová relace je taky více jak příznivá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

JaRooN: Tak ono to ani tak nebylo myšleno vůči tvému výběru aneb Proti gustu žádný dišputát. Spíše jsem jen tak vyjádřil svůj názor a zároveň by mne zajímal i názor ostatních ohledně užívání a praktičnosti Tachymetru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Tak už jsem si jedno docela slušné názorové pole našel. Je to jako se vším: většina to nikdy nepoužila (nebo maximálně tak jednou na vyzkoušení), někomu to vizuálně vadí, někomu se to líbí, nicméně většina se shoduje na tom, že z praktického hlediska je to totální zbytečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaRooN: Tak ono to ani tak nebylo myšleno vůči tvému výběru aneb Proti gustu žádný dišputát. Spíše jsem jen tak vyjádřil svůj názor a zároveň by mne zajímal i názor ostatních ohledně užívání a praktičnosti Tachymetru.

 

Já vím, jen pro tebe ten tachymetr je degradace. Pro mne je to vychytávka, kterou někdo musel vymyslet a dnes je víceméně u Citizenu rozlišovacím znakem. Jako většina komplikací kromě Day Date, je v praktickém životě k ničemu, v tom s tebou souhlasím. Ale je to něco, co mi tam vadí nejmíň ze všeho. Kdyby je Citizen vyráběl s tachymetrem a bez chrona, byl bych happy...

 

Třeba nějak takto:

post-33556-0-36072500-1394460435_thumb.jpg

 

Ale když na to teď koukám, byla by to asi nuda. Ty chrona tam patří...

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...