Přejít na obsah

Modré hodinky - poraďte


Doporučené příspěvky

Další "modrý" tip Orient Star WZ0031DV

Dekuji, zatim zarazuji jako cislo 2. Jsou fakt moc hezke.

 

Zatim to nechavam vyhnit, zacal jsem v tom litat az prilis, nedelal jsem nic jineho, nez jsem brouzdal a hledal modre hodinky. Tak jsem se zarekl, ze budou az v cervenci na narozky. Zatim se mi dari odolavat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu potřebuješ chrona? Vždycky si říkám, jak často asi majitelé ten chronometr pustí - 1x za rok? Já vím, že někomu vic tlačítek připadá víc sexy, ale čistý design má taky něco do sebe.

Jinak na těhle mi vadí tvar pouzdra a fonty, kouknul bych se po něčem jiném. Jo a skutečná fotka bývá často o něčem jiném než grafika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi pekne dakujem za nazor, samozrejme chrono nepotrebujem, no chcel by som si kupit univerzalne, sportovo ladene hodinky na kazdodenne nosenie ale nie styl divers - velke cisla. Velkost mi sedi 42 mm, cena max 600?. Ak plevelím tento treat tak sa ospravedlnujem zakladatelovi. Presuvam do spravnej sekcie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Invicty fakt ne, diky...

Magrette jsou hezke, ake ta siroka, prazdna luneta me fakt nebere ;)

 

Do cervence mam cas, ja neco vymyslim.

 

Nenapadaji vas nahodou nejake modre hranace? Teda krome Monaco, i kdyz jsou nadherne, ale do te ceny jsem jeste nedorostl. Neco, co se treba inspirovalo podle nich?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S hranáčema jsi hodil laťku dost vysoko, kvarcky by se našly, ale s hodinkama to bude větší oříšek :lol2: , tak ještě jedny "normální" s neprázdnou lunetou... a "osvícené"...

post-30406-0-37590400-1395687474_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Yaro. Vsechny 3 kousky mam uz "nakoukane". Ty Prometheus se mi celkem libi. Jen si nejsem jisty. B&R jsou v podstate cerne... S Bulova me nejak nechytla. Pripominaji mi ozuzlany bonbon uz kdyz jsou nove. Ach jo, Monaco je takovy hezky gral a snad na ne jednou dorostu.

 

Uvazuji, ze si poridim nejake modre potapky Seiko, abych nejake modre mel a pak budu v klidu hledat dal.

 

Ty jo, mam pocit, ze ten muj vyber pomalu smeruje k schize. Kdykoliv mam chvilku cas, koukam a hledam nejake "trochu jine" modre hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu... taky jsem měl modré období... hodinky jsem koupil a nosil... a po čase jsem chtěl samozřejmě změnu... nejlépe do bílé až krémové... no a výsledkem byl karbonový cifr... takže jsem zase na nějaký čas spokojen... chjo

 

Ale "modrá je dobrá"... takže přemýšlím o oranžových monstrech na meshi, jen tak na léto... chjo

post-30406-0-93548900-1395694428_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje obsese je trochu sirsi. Mam bednu na 12 hodinek. Vzdy jich tam bude jen 12! 4 oblekovky - cerne, bile, modre a cervene. 4 sportovni - cerne, bile, modre a cervene. A 4 pozice na neco, co zaveli chronobundus a neco, co barevne nesedne do sablony. Az neco nove bude chtit dovnitr, musi neco jine pryc. Cislo 12 je proste konecne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...člověče, já až tak militantní nejsem, teda nemám tak silnou vůli... asi proto, že moje bedna na 12 hodinek už přetekla...

 

Páč všichni jsou blázni, jenom já jsem :tomcat:  letadlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...