Přejít na obsah

Crepas Cayman 3000:


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Diky moc za odpoved, Farky.

Tak to je hodne dobre. Bal jsem se neceho "mamutiho" vzhledem k prumeru. To by mi mohly sedet krasne na ruce.. Hmm..

 

Lug to Lug je fajnová, to je bez problémů nositelné, jen škoda té výšky, díky ní už to tak dobře sedět nebude. Já vím, stěžuju si na to už podruhé, ale vážně mě to štve, šel bych do nich jinak hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mám ty hodinky docela vyzkoušený. Takže výška je pro mě nepříjemná, ale jak píše Snejk, Avengery jsou vyšší, ale díky nižšímu dýnku sedí lépe na ruce. Jak je patrno z mých fotek, kde si můžete všimnout, že se hodinky vždy usadily spíš vlevo u kloubu, což je právě dost nebezpečné pro futra a spol.. Já mám ty hodinky rád a stejně, jako Farky na ně mám ruku, ale to dýnko považuji za velkou chybu při vývoji a snad jedinou výtku pro nošení. Naopak náramek považuji za velmi dobře zpracovaný. Přidávám pár fotek když už jsme v "mém" vlákně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně fotka přímo z boku, díky. To dýnko je fakt brutální, já bych todle prostě nedal, hodinky vypadají, jak když levitují nad rukou a to mi vadí asi víc, než výška jako taková. Sakra fakt mě to štve, já bych ty Crepasy jinak tak moc chtěl, pořád se přemlouvám k tomu, napsat Snakeovi, když je prodává a zkusit je - třeba bych si na to zvykl, ale vím, že je to blbost, todle bych prostě nedal.

No nic, jdu se projít a vychladnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...