Přejít na obsah

Ondřej Berkus


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

já bych Berkuse nechal Berkusem on vyhnije nějak sám

 

i když to asi díky těm PR ....ům půjde pomalu

 

jak může třeba tohle někdo napsat ? 

 

Nejpřesnější
Cena: 4 000 000 Kč
Věčný kalendář sestavil Ondřej Berkus, jsou naprogramované, aby se nespletly stovky let.

 

 

naprogramované? ...... ty vole co to jako je ?

 

stovky let ? ...... hnidopišsky ze zeptám ..... kdo to vyzkoušel ?

 

 

a těchhle příběhů se dá najít metrák ....... to je úroveň že bych zvracel, zároveň i pobídka pro blby "kup si to"

 

takže předpokládám, že v horizontu pár let se zase vyvrbí nějaký srdceryvný příběh o tom "jak jsem si koupi hodinky od papiho" a bude zas o čem diskutovat

 

*myslím, že kdyby z něj média nově udělala umělce, tak by byl vykrytej, ale jako hodinář ? ..... to nevím teda no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 248
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kuci, neblbnete!

Ja si chci tady, ve vlakne zamerenem na ceske hodinky, precist neco o ceskych hodinkach.

A stale dokola mi tady vyskakuji nove temata o cinske produkci nebo o jednom zacinajicim kovari.

Uz me to nebavi. :-(

Davam si sam dobrovolne dvoudenni ban pro ceske vlakno!

Upraveno uživatelem Hardslimer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať je to jak je to, když si většina z nás řekneme upřímně, kdo by dokázal něco mechanického vyrobit, ať už v jakékoliv kvalitě? Já za sebe říkám, že bych nesvedl nic, natož funkční hodinky.

Takže nemůžeme kritizovat ikdyž za tu práci si říká 100k a výš ?

 

Neumím zpívat takže bych neměl kritizovat někoho, koho si myslím, že taky neumí zpívat.

 

Upřímně, jděte už s touhle výmluvou někam, je to fakt už staré. Když někdo chce si zaplatit za svou práci, tak ať to dělá pořádně a když to nesvede tak si zaslouží kritiku

 

Nemluvě o ty výplody co tady vybleje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Tom Nguien: Kritizuj si koho chceš a jak chceš. Je mi to u ....ať to po sobě čtu jak chci, nikde nevidím nic o tom, že by neměl nikdo nic kritizovat. Napsal jsem jen svůj názor, že já a spousta jiných lidí by to nesedla ani takto, nic víc, nic míň. Nevím co je na tom k nepochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ať je to jak je to, když si většina z nás řekneme upřímně, kdo by dokázal něco mechanického vyrobit, ať už v jakékoliv kvalitě? Já za sebe říkám, že bych nesvedl nic, natož funkční hodinky.

Jestli si tady furt vobhajujes tendle post, tak se ti jen snazime rict, ze to tak neni. Jeste to zkusim jinak: Nemusis bejt kuchar aby ses poblil z jidla. Chapes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Pokud to nesvedu, tak se do toho neseru!

....

Amen.

( pro latiny neznale, to znamena - konec )

Echm echm Hardslimere. Slovo AMEN nepochází z latiny a neznamená konec. Já to tušil, že před vánocemi to tady bude ideově poněkud zmatené.......

 

:lol2: :lol2: :lol2:  ..tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...