Přejít na obsah

ŘP na motorku (A bez omezení) v Brně


Doporučené příspěvky

Rozhodně Ti nedoporučuju autoškolu Ing. Karel Navrátil na Václavské, pokud teda ještě funguje, dělal jsem si papíry v 17ti, tenkrát to ještě šlo a to je už 13 let. Tam to byl fakt horor, instruktoři kkti, vozovej park strašnej, vorezlá nebrzdící konopnice, prostě otřes.. Kamoši dělali u Navrátilů (shoda příjmení) na Minské, a tam si to pochvalovali, tenkrát měli BMW 650 GS, hodně jsem jim to záviděl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, na Navrátila jsem úplně zapomněl!
Já to zatím vidím na Vosinkovi na Lidické. Dělal jsem tam auto a byl jsem spokojenej. A ještě mně zaujala P&P na Purkyňce, ale s tou nemám žádnou zkušenost. Jen podle webu vyjde nejvýhodněji cenově..

 

Co se týče motorek, všude (podle internetu) mají Suzuki Bandit 600/650, akorát u Vosinků mají Kawasaki 650R6n... Ale pochybuju, že bych poznal jako amatér nějaký rozdíl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s Navrátilem na Václavské úplně opačnou zkušenost, dělal jsem si tam ten samý řidičák minulý podzim a nemůžu si stěžovat. Instruktor byl přímo Navrátil, docela pohodář. Jezdilo se na nějaké otlučené 650, kterou parkují v garážích u nádraží v Krpoli a většina jízd byla podél kolejí. Šel jsem tam už s řidičákem na auto, takže teorie nebylo potřeba se účastnit.

Pokaždé mě nechal půl hodiny si tam jezdit po plácku samotného, ať si na to zvyknu, a pak jsme vyrazili do okrajových částí města. Akorát udržet ve stoje jeho 100+ kg vzadu byla občas docela dřina. :)

 

Nicméně to už asi bude jedno, zhruba před půl rokem měli na stránkách, že skrz úmrtí majitele skončili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s Navrátilem na Václavské úplně opačnou zkušenost, dělal jsem si tam ten samý řidičák minulý podzim a nemůžu si stěžovat. Instruktor byl přímo Navrátil, docela pohodář. Jezdilo se na nějaké otlučené 650, kterou parkují v garážích u nádraží v Krpoli a většina jízd byla podél kolejí. Šel jsem tam už s řidičákem na auto, takže teorie nebylo potřeba se účastnit.

Pokaždé mě nechal půl hodiny si tam jezdit po plácku samotného, ať si na to zvyknu, a pak jsme vyrazili do okrajových částí města. Akorát udržet ve stoje jeho 100+ kg vzadu byla občas docela dřina. :)

 

Nicméně to už asi bude jedno, zhruba před půl rokem měli na stránkách, že skrz úmrtí majitele skončili.

 

Koukám, že stránky už nefungujou. I tak díky za názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...