Přejít na obsah

Kvalitní hodinky do 3000


Doporučené příspěvky

Zdravím, 
chtěl bych si pořídit hodinky do cca 3000, možná mírným přesahem. Požadavků moc nemám...snad jen průměr okolo 40 - 45 mm, kožený pásek (více mi vyhovuje) a samozřejmě kvalitu. V hodinkách ani značkách se moc nevyznám a opravdu nerad bych koupil nějaký zmetek z Číny, ale opravdu kvalitní, stylové hodinky, které mi vydrží. Je mi 23 takže nějaké usedlé příliš konzervativní kusy pro mě nejsou. 


Našel jsem dost hezkých hodinek, například Festina, ale co jsem tu pročítal tak na ně jsou negativní názory. Co říkáte například na tyhle?

http://hodinky.heureka.cz/festina-16609-1/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

kde je Franz, boha jeho?

 

Za 3000 nemáš moc možností. Festiny rozhodně nikoliv, za tu cenu se nabízí v quartzu buď Casio, Citizen, Seiko, v automatu snad jen Seiko, Orient a i ten Citizen, ale to pouze, budeś-li to kupovat ne Ebayi.

 

Pár tipů z mé strany:

 

http://www.ebay.com/itm/Orologio-digitale-CASIO-Digital-Black-MTP-1372L-1BVEF-/151242972647?pt=FR_BijouxMontres_Montres_Classiques&hash=item2336c89de7

 

http://www.ebay.com/itm/161194192051?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

http://www.ebay.com/itm/360831824487?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Jinak, je vždy lepší a výhodnější koupit hodinky s ocelovým tahem a dokoupit si kůži dle libosti

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tady na fóru ti spousta lidí asi poradí navýšit rozpočet o další 2 - 3 tisíce a sledovat prodejní vlákno. Za částku, kterou uvádíš, se zázraky čekat nedají. Mě ještě napadá podívat se po hodinkách WENGER.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně skončíš u SEIKO :) a udělal bys jedině dobře, co dobře, nejlépe!! Hezky česky se tomu říká "hoooodně muziky za málo peněz" :) Do tří tisíc seženeš třeba na Ebayi nějaké SEIKO 5, případně si něco přihoď na jiné, kdyby se ti líbily. Zcela jistě dostaneš líbivé, velmi kvalitní a trvanlivé hodinky.

 

PS: nejedná se o placenou reklamu, ale případnou nabídku od firmy SEIKO bych přijal :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prodejním vlákně bylo nebo snad jeste jsou Seiko SKX 007, neváhej a jdi do nich, nebudeš litovat.

Co je mam, tak se musím nutit je obcas sundat a nosit i jiné hodinky , jsou super

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíš a mě tolik lidí říkalo věty typu "Festina, to je kvalita...." teprve teď koukám odkud ta firma pochází :D tak díky, ale s Casio nevím, mě ty hodinky přijdou všechny takové, jako kdyby se toho tam snažili narvat co nejvíc ať už po funkcích nebo designu, aby to vypadalo "cool", ale ve skutečnosti se mi zdají přeplácané....
každopádně díky, určitě půjdu do Seiko po designu a jak jste mě ujistili i kvalitě se zdají jako nejlepší volba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíš a mě tolik lidí říkalo věty typu "Festina, to je kvalita...." teprve teď koukám odkud ta firma pochází :D tak díky, ale s Casio nevím, mě ty hodinky přijdou všechny takové, jako kdyby se toho tam snažili narvat co nejvíc ať už po funkcích nebo designu, aby to vypadalo "cool", ale ve skutečnosti se mi zdají přeplácané....

 

každopádně díky, určitě půjdu do Seiko po designu a jak jste mě ujistili i kvalitě se zdají jako nejlepší volba :)

 

Tady te taky možna par lidi bude přesvědčovat, ze Festina nebo Invicta jsou "kvalita", ale těm never. Jsou to blbci! Věř mne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli s tim mas zkusenost, tak jsi kupoval zbytecne draze. Priste mrkni sem: http://www.darujhovno.cz/

nemysím...asi neznáš partičku kolem Duchampa..dovolím si citaci z wiki, nechce se mi to cucat z konečníku....

 

Umělcovo hovno (italsky: Merda d'artista) je umělecké dílo italského umělce Piera Manzoniho ovlivněné ?ready made? Marcela Duchampa.

květnu 1961, Manzoni nashromáždil své vlastní výkaly do devadesáti očíslovaných plechovek, která každá obsahovala přesně 30 gramůvýkalů. Označil je jako ?100% čisté umělcovo hovno? v italštině, angličtině, francouzštině a němčině, a prodával je podle tehdejšího kurzu zlata. Jejich současná[kdy?] cena je přibližně 30 500 eur.

 

Jen doplním, některý exponáty v průběhu let, díky nějakýmu vnitřnímu chemismu uvnitř tý konzervy.... explodovaly. Investice tudíž velmi nestabilní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já chápu že 3K jsou nic, ale vy zase pochopte mě, že jako student který nemá nijak velký příjem si nemohu dovolit hodinky za 20 000, i když se mi třeba neskutečně líbí :D proto se vás ptám na radu, jak s těm 3 000 naložit alespoň trochu slušně :)

a teď vážně...v mechanice nějaký Seiko 5. v eletrice G Shock

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saidliku, neboj se nic, vsichni to chapou a za trojku hodinky urcite poridis. Pokud si je chces "zajet", tak porid ta nova Casia a jeste Ti zbyde a pokud Ti nevadi "sekac", tak kup Seiko nebo Orient. Ve Tvem veku bych mel radost z obou a pokud Te to chytne, tak se jednou dostanes i k tem za dvacitku... spechat netreba, spis uzivej cestu. Petr

Upraveno uživatelem Petr77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak,tenhle šmejd(Festiny) sem podnikavci dotáhli v druhé půli 90.let a od té doby se tu drží jak mor.Nosí se opravdu jen u nás v cizině jsem je nikdy na nikom neviděl dokonce ani na východě.

U Casia se sic v posledních letech zbláznili designéři ale pořád tam najdeš střízlivé modely.Je to spolehlivá značka která si na nic nehraje a poměr cena/kvalita je OK.

Upraveno uživatelem Arkham
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...