Přejít na obsah

Prim Gadget


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

1. Je tam adresář cs-CZ, který určuje, že je to pro systém s češtinou. Lze udělat i variantu, kdy jazyk není určen a pak by to mělo fungovat. Vzhledem k tomu, že bude update, bych to už neřešil.

2. Původní gadget, který upravuji, by měl být funkční pod Win Vista, Win 7 a Win 8 (tam pouze s nainstalovaným doplňkem (viz Milog). Vzhledem k tomu, že upravuji jen obrázky a hodnoty, měl by být funkční i pozměnený gadget.

3. Trochu si s tím hraju víc, aby to vypadalo co nejlépe (a nedělal jsem pořád updaty), takže vás musím zklamat, ale dneska už to nebude. Mrknu na to zase zítra večer.

 

Vydržte... Myslím, že to bude stát za to :-)

 

Jinak díky za odezvu, ani jsem nečekal takový ohlas. Hodil jsem to sem jen tak pro zábavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPDATE!

 

Do večera bych to nevydržel... :-)

 

Prim-Clock-v1.zip

 

- doplněn skin IGEN černé s bílou lunetou + bonus

- funkční datumovka

- možnost zobrazení názvu dne (hodí se hlavně pro poslední skin ;-)

- možnost plynulé vteřinovky

- jazykové mutace EN, CZ, DE

- doplnění informace o gadgetu

- drobné opravy grafiky, odladění umístění atd.

 

Tak doufám, že to splní očekávání a oživí vaši plochu.

 

V příštím update: Mimostředná vteřinovka u skinu Orlík, další skiny (horizont měsíc)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda klobouk dolů před takovouhle profesionální prací. Nejsem sice primkař, ale gadget jsem nainstaloval a krásně mi zdobí plochu. Nejvíc mě dostalo, jak se ty hodinky při prvním spuštění seřizovaly  :D

 

P. S. A jen ze zvědavosti - byl by velký problém udělat i PRIM Sport 2 Humberto (bílozelené ručky a indexy, oranžová vteřinovka)? Ale to jen čistě teoreticky. Musí to být spousta práce a už tohle je prostě bombička.

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím uznat, že původní kód je napsán dobře a upravování byla sice piplačka, ale ne nervák. Myslím samozřejmě tu následnou předělávku od DigitalDutch. Nejvíc práce daly jednotlivé skiny a štelování do správných velikostí a pozic. Jsem rád, že se vám to líbí a kladné ohlasy mne přesvědčují o tom, že práce na dalším updatu nebude marná. Chystám i další skiny (Humberto, Sport II bez lumi, Potapěčské, všechny verze televizí, Traktory... ). Hlavně se pokusím s kamarádem vyřešit tu mimostřednou vteřinovku. Já osobně nejsem v javascriptu bůhvíjak kovaný. Jsem hlavně grafik. Vynasnažím se to udělat co nejdříve, ale tenhle týden ne. Doma už se na mě divně koukali, když jsem nad takovou "blbostí" trávil celý víkend  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím uznat, že původní kód je napsán dobře a upravování byla sice piplačka, ale ne nervák. Myslím samozřejmě tu následnou předělávku od DigitalDutch. Nejvíc práce daly jednotlivé skiny a štelování do správných velikostí a pozic. Jsem rád, že se vám to líbí a kladné ohlasy mne přesvědčují o tom, že práce na dalším updatu nebude marná. Chystám i další skiny (Humberto, Sport II bez lumi, Potapěčské, všechny verze televizí, Traktory... ). Hlavně se pokusím s kamarádem vyřešit tu mimostřednou vteřinovku. Já osobně nejsem v javascriptu bůhvíjak kovaný. Jsem hlavně grafik. Vynasnažím se to udělat co nejdříve, ale tenhle týden ne. Doma už se na mě divně koukali, když jsem nad takovou "blbostí" trávil celý víkend  :D

v klidu, není nutno se nějak stresovat, jsem také jeden z těch, kdo si na pořádný výsledek rád počká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...