Přejít na obsah

Prim Gadget


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Autor palec nahoru. Moc užitečná záležitost, a mně by se líbil jednoduchý chromovaný ciferník Prim Incabloc....

za ten bych se moc přimlouval, víc si snad ani nepřeju, když nepočítám náhodný výběr, tedy Grand Seiko.

Tohle je snad jediná možnost, jak si k nim pomoci. :lol2:

Míval jsem kdysi v DOSu  na kompu spořič - hodinky Rolex, žlutomodrý snad Oyster, jestli si to dobře vybavuju, 

tehdy mi to mi to ještě nic neříkalo, snad že to jsou nějaký přešlechtěný primky, :lol2:, můj Grand Poljot mi přišel lepší,

no ale nyní by se mi hodil a tak už to půl roku hledám v jiných sbírkách, než jsou hodinky...zatím marně :frusty:

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autor palec nahoru. Moc užitečná záležitost, a mně by se líbil jednoduchý chromovaný ciferník Prim Incabloc....

za ten bych se moc přimlouval, víc si snad ani nepřeju, když nepočítám náhodný výběr, tedy Grand Seiko.

Tohle je snad jediná možnost, jak si k nim pomoci. :lol2:

Míval jsem kdysi v DOSu  na kompu spořič - hodinky Rolex, žlutomodrý snad Oyster, jestli si to dobře vybavuju, 

tehdy mi to mi to ještě nic neříkalo, snad že to jsou nějaký přešlechtěný primky, :lol2:, můj Grand Poljot mi přišel lepší,

no ale nyní by se mi hodil a tak už to půl roku hledám v jiných sbírkách, než jsou hodinky...zatím marně :frusty:

**

 

Myslíš ten ala diplomat? Nebo co si mám představit pod pojmem jednoduchý chromovaný incabloc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dadama

jen jednoduchý Incabloc, protože tam bude v ploše dané ciferníkem prostor na vložení vlastního "něčeho", aby to znělo majiteli a uživateli kompu. Proto tam ta rubrika - Vlastní název je. Když se tam založí moc detailů jako na diplomatech tak to ztrácí přehlednost. Hodinový ciferník na ploše W7 musí být jednoduchý a přehledný stejně jako hodiny na nádraží - viz Mondaine atd. 

Myslím tedy ten Incabloc jako maximální další label, který mi bude něco sdělovat. To další si dopíšu sám.  :clap:

Díky za zájem.

**

post-18915-0-84592400-1395146508_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Informace o chystaném update:

 

Pracuje se na mimostředné vteřinovce a vypadá to slibně. Jsou připraveny nové skiny - Sport 2.2, Humberto, Sport potapěčské.

 

Pravděpodobný release: 31. 3. 2014

 

Přemýšlím o tom, zda neudělat několik variant gadgetu: 1) Prim Sport, 2) Prim diplomat, elegant 3) Prim TV - nebo to mám nechat všechno v jednom souboru? Vadilo by Vám, kdyby tam třeba nakonec bylo čtyřicet skinů najednou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypuštění update se o něco zdrží. Bohužel se k tomu dostávám až pozdě večer, takže to jde pomalu.

 

Stav: Funkční mimostředná vteřinovka. Předpřipraveno dalších 13 skinů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypuštění update se o něco zdrží. Bohužel se k tomu dostávám až pozdě večer, takže to jde pomalu.

 

Stav: Funkční mimostředná vteřinovka. Předpřipraveno dalších 13 skinů.

nevadí, rádi počkáme!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...