Přejít na obsah

lehká kožená bunda na jaro/podzim


Doporučené příspěvky

Ač jsem našel nějaká uspalá vlákna na podobné téma, dovolil bych si založit vlastní.

 

Sháním na jaro/podzim kvalitní klasickou koženou bundu na zip do pasu. Teď se vyrábí samý hrozný bundy s milionem kapsiček, odznáčkama, výložkama, řemínkama, úpletama a podobnýma blbostma, ale klasickej jednoduchej střih jsem už dlouho nikde neviděl a když, tak vyjímečně a od renomovaných návrhářů a to jsme s cenou někde jinde, a protože je to tady samej parádník :), tak jestli by někdo neměl dobrý tip na prodejnu z Prahy.

 

představuji si:

jednoduchý střih, zip ve prostřed, límec možno i bez límce

slabší ale kvalitní kůže a slabá podšívka prostě na teplejší dny, žádný zimní vložky apod.

žádný úplety, nášivky, nárameníky, řemínky aj...

konce rukávu bez ničeho nebo se zipem, ale né cvočky

cena okolo 5tis možno lehce přes

 

něco takového

post-26998-0-99220700-1395001580_thumb.jpg

post-26998-0-03410900-1395001596_thumb.png

post-26998-0-42052800-1395001605.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Fando hele nemaj, dneska jsem se jim koukal na stránky a nic. Jako já jsem toho docela prolít hodně o intenetu nemluvě i osobně jsem se byl podívat a fakt jsem na nic nenarazil a nebyl jsem jenom v kaře. Je toho všude jak jsem psal kapsičky náplety řemínky a jiný srajdy. Mě přijde, že klasickej střih se snad už nedělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fando hele nemaj, dneska jsem se jim koukal na stránky a nic. Jako já jsem toho docela prolít hodně o intenetu nemluvě i osobně jsem se byl podívat a fakt jsem na nic nenarazil a nebyl jsem jenom v kaře. Je toho všude jak jsem psal kapsičky náplety řemínky a jiný srajdy. Mě přijde, že klasickej střih se snad už nedělá

 

No je to uz nějaká doba, to je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli by to bylo třeba za i za šest tak jako jo, ale 9 to už jsme někde jinde. Jak jsem psal, ono seženeš Armaniho, CK, ale i jiný a to je přes 10 a to už je moc. Ono nejde, že by to za dobrý prachy neušili, ale prostě tyhle modely nešijou a není mi jasný proč, přitom je to jednoduchá klasika. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělej si výlet do Kolína, prodejna závodu kožešnického Strnad and Červinka. Mají velice slušný výběr a když ti něco nepasuje v konfekční velikosti nebo tvoji velikost nemají, oměří tě a ušijou, na dobírku pošlou. Odzkoušeno v pánských i dámských modelech.

www.kozesiny.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strocek-máš pravdu,tenhle typ bundy u nás snad neprodávaj.Přitom taková klasika-bez límce je podle mě nejhezčí.

Naprosto souhlasím. Přitom to musí být výrobně nejednodušší. Já jsem se jednou ptal v takovým butiku v Praze, že jsem zrovna šel okolo za kolik by byla jí ušít a mluvila něco o šestnácti.... ale že prej má nějaký top italský kůže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělej si výlet do Kolína, prodejna závodu kožešnického Strnad and Červinka. Mají velice slušný výběr a když ti něco nepasuje v konfekční velikosti nebo tvoji velikost nemají, oměří tě a ušijou, na dobírku pošlou. Odzkoušeno v pánských i dámských modelech.

www.kozesiny.cz

napsal jsem jim mejla. Na stránkách je jenom něco o dámských a zase na otočku do Kolína víš jak  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...