Přejít na obsah

Basel 2014 - CITIZEN GRAND TOURING Sport DIVER


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Tak to je zajímavý,jsem zvědav,jak budou vypadat hrany pouzdra v reálu,trochu na tom strojku šetřili nicméně myslim,že stydět se za něj nemusí.Pěkná luneta,nebude humpolácká,jsem zvědav jestli se objeví i eco-drive verze,ale jestli budou jen v signature asi ne.Dobře že nešetřili na sklíčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzeraju super...a na rozdiel od Ecozilly budu i nositelne na beznej ruke :-)

No nevím, Ecozilla aspoň nemá nožky a "sklad náhradních dílů" u korunky :D  vzhledem k tomu, že tyto mají průhled, nebudou ani příliš nízké ;)

 

Ale jinak vypadají skvěle a v řadě Signature asi nebudou ani špatně provedené a zároveň za rozumnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, Ecozilla aspoň nemá nožky a "sklad náhradních dílů" u korunky :D  vzhledem k tomu, že tyto mají průhled, nebudou ani příliš nízké ;)

 

Ale jinak vypadají skvěle a v řadě Signature asi nebudou ani špatně provedené a zároveň za rozumnou cenu.

 

Ale 48 mm na priemer i napriek 'beznozkam' je hodne...plus ta vyska, tusim 18 mm. Som ich hodne okukoval, ked som teraz vyberal nejake lacne potapky. Par kusov mali este vcera na AZFineTime pod 300 USD...

 

Tieto budu nizsie...pocitam :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta datumka tahá za oči.To nebude optický klam.

 

K mému překvapení jsem zjistil,že v řadě Signature se objevily i strojky Eco-drive,měl jsem zato,že se opravdu jedná jen o mechanickou řadu.

 

Hledal jsem něco bližšího o strojku 0910  proti řadě  9010/12/15 a nedaří se mi.Je to jen jiné značení,nebo úplně jiný stroj?Připadá mi,že je to jak v informačním embargu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...