Přejít na obsah

Projekt Orlík


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 905
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud by šel poladit nápis, pak jsou druhé dvě změny velmi jednoduché, do ciferníku se nevyrazí okénko na datum a plné dýnko na Orlíky v Eltonu mají.

Datumovku bych asi ještě dokázal strávit, průhled je pro mě stop.

 

Omlouvám se, že se ti do toho lámu, ale myslím, že změny nejsou neproveditelné a mohlo by pak být víc zájemců a cena ještě lepší.

Vidím to v zásadě stejně, akorát to mám naopak s tou datumovkou a průhledem. Ale najraději ani jedno.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj předběžně bych měl zájem o číslo 26.  Pokud nebude tolik lidí tak volím 11.  Jinak si myslím, že nápisy na dýnku i na rotoru by dle mého názoru měli být v češtině.  Ach jo zase další limitka kterou musím mít....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matrice pro inverzni datumovy venec v Eltonu existuje. Nechaval jsem si venec delat na me Orliky 38...

Mám pocit, že ty máš datum na pozici "3", takže je to úplně něco jiného,.

 

k dalším dotazům, nechci hodinky bez data, navíc ten strojek tuhle funkci má, jak psal Honza, na tento kalibr bombírované ručky ještě nedělali a průhled taky chci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je ETA, na tu bombirovany rucky Elton nedela.

 

Jseš si jistej, že na etu potřebuješ úplně jiný ručky s novým přípravkem, než na 68 nebo 50 ? Jen se ptám, jako amatér.

 

Stejně tak datový věnec, podle mne by matrice měla být stejná, jen pootočená, aby ladila s okýnkem na 135°. a navíc je možná jedno, je-li reverzní, nebo ne, lze asi tisknout bíle na černý základ ( i když to je nelogický) . Předpokládám ovšem, že prim neměl  matrici na etu věnec vůbec, protože dřív se bál věnce ety přetiskovat, aby neporušil záruku. Teďka mu asi už eta záruka u starých zásob vypršela, a tak jde do toho.

 

Je dobrý nápad toho využít. Fakt hodně lákavá nabídka, výborný nápad !! Když už bych platil tu matrici ( ono to na 15 lidí nevyjde nijak draho),  prd bych tam nějaký hranatý primácký font, co jde k orlíkům, nebo logu prim nebo logu orlík, podle toho, co zvolíte,  vyhrál bych si s tím, když solim.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že ty máš datum na pozici "3", takže je to úplně něco jiného,.

 

k dalším dotazům, nechci hodinky bez data, navíc ten strojek tuhle funkci má, jak psal Honza, na tento kalibr bombírované ručky ještě nedělali a průhled taky chci.

Já si myslím, že datum na pozici půl páté bude ve stejném fontu jako na pozici tři hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma detailama se dá samzřejmě pracovat, nějak si to shrnu, než začnu sypat požadavky na Elton. Nechci ale mít víc než jednu variantu, logo bych vynechal, nápis Orlík stačí. Český popis na dýnko, taky souhlasím, na rotoru bych to nechal tak jak je, maximálně bych doplnil L.E a číslo, ale to už bude na dýnku, takže zbytečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mohu radit z vnějšku - ten font na nápisu orlík je fakt dost racionální a tedy vhodný pro datumku, on vlastně není ani příliš vzdálen fontu, který prim normálně používá na svých datových věncích, já bych se nebál udělat speciální datový věnec jen pro tuhle limitku s tímto fontem . Exkluzivita se cení a ospravedlní tu matrici a nebude nářků. 

 

Kdybyste to ovšem chtěli mít stylový, dal bych šedivou lumi - k šedý parciálně kalený lunetě a šedýmu kaučuku - dost military, ne ? Možná by šlo i ciferník nedělat černý, ale antracit a pak lumi tuhle retro. Co si tak pamatuju, černý ciferník k té zajímavě kovově šedé kalené lunetě mi vždycky připadal takový nanicovatý.

 

?Jináč jako rádoby objektivní kritik neplesám z toho rotoru, ale to je čistě individuální záležitost, která ani kritikovi nepřísluší, takže jen poznámka pod čáru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...