Přejít na obsah

Stowa Testaf 43mm


People

Doporučené příspěvky

Jake super Damasko napady myslis?

Výpis z Chronoshopu,snad neva:

 

                                                        - nerezová ocel, bez niklu, matná povrchová úprava, celkově tvrzené

- tvrzené na garantovaných 60 HRC (710 Vickers HV)

- povrchově upraveno černou, extrémně odolnou vrstvou Damest (2500HV)

- integrovaná vnitřní antimagnetické pouzdro, odolno do 80,000 A/m (100 mT)

- safírové sklo s oboustrannou antireflexní úpravou, do výroby lze zadat i variantu pouze s vnitřní AR vrstvou

- těsnění skla z materiálu odolného vůči UV záření

- těsnění pouzdra z materiálu Viton?, který poskytuje vysokou odolnost proti chemikáliím apod.

- permanentní lubrikace korunky pomocí patentovaného mazacího prvku

- šroubovací korunka chráněná konstrukcí pouzdra, tubus natahovací hřídele je pro snadnou údržbu našroubován v pouzdru (Damasko systém)

- korunka, hřídel a tubus jsou tvrzeny na 60 HRC

- obousměrně otočná luneta s přesným lícováním indexů, uložena v patentovaném systému keramických ložisek, chráněno těsněním proti prachu a nečistotám

- vložka lunety tvrzená, odolná proti poškrábání s černou PVD úpravou

- Na výběr jsou 2 varianty lunety s 60 minutovými indexy, nebo 12 hodinovými indexy

- vodotěsnost 10 bar / 100 metrů dle normy DIN 8310

- sklíčko je v pouzdru uchyceno způsobem, který odolá i náhlému negativnímu tlaku

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napřed jsem nevěděl, co si o nich myslet, tak jsem to nechal uležet. A dost se mi líbí. S Damasko bych je nesrovnával, tyhle Stowy jsou totiž hezký. Když už, tak spíš Sinn 566, které se mi vždy líbily, ale přišly mi moc malé. Takže za mě dobrý, jen jsem zvědavý na živé fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s červenou sekundovkou pusobi moc zajimave. minimalisticky...opět ale mi tam trochu cbybi stare logo... a velikost bych dal maximalne 42 mm. podoba s Damaskem je podle me usmevna.....nepodobaji se nahodou pilotky Damasko pilotkam Sinn....a nepodobaj se nahodou pilotky Sinn pilotkam Mark XVII od IWC....

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...