Přejít na obsah

TAG Heuer Carrera 1887 Monaco Grand Prix Titanium


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

............nejdriv me polil pot z toho pneumatikovyho rubber strapu.......

Proč ? Chopard má podobný, i když pravda, u ženevské firmy si dali záležet a používají kaučukový řemen s motivem závodní pneumatiky Dunlop z roku 1960. Na hodinkách řady Mille Miglia se objevil už v roce 1998 a jak je vidno, přežívá dodnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snowe, u Chopardu a cele rady Mille ni to nejak nikdy nevadilo. Pravda je,  jak pises, ze gumovy vzorek ma Chopard trochu jiny. Tady mi to najednou prislo jak pest na oko. Tem Heuerum bych dal rally strap. Ten pneumatikovej mi tam proste dela neplechu (ale je to subjektivni:))

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Něco na tom bude. Podle mě to je tím, že je řemen nedbale proveden. Vzorek je odfláklý, hnusný. Kdyby si ním pohráli jako u Chopadru, byl by možná dojem lepší. Kdo ví. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snowe, mas naprostou pravdu..... tady (u Chopardek) mi to prijde naprosto neoddelitelna soucast hodinek, skvele padnouci, dokreslujici hodinky. U tech Heuerek mi to nejak chybi...

 

 

 

 

Něco na tom bude. Podle mě to je tím, že je řemen nedbale proveden. Vzorek je odfláklý, hnusný. Kdyby si ním pohráli jako u Chopadru, byl by možná dojem lepší. Kdo ví. 

 

post-248-0-19033600-1395621341_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...