Přejít na obsah

Bells Story & Magrette Regattare Tiki


Bells

Doporučené příspěvky

Měl jsem kdysi Maori řemen od špenáta a byl báječný. Ten tvůj se mi ale moc líbí svou "customizací" se jménem. A pro tyhle hodinky je jako stvořený. Až tě omrzí nebo ho prodereš, přemýšlej o řemenu z baseballové rukavice. To je skvělý matroš na řemeny k hodinkám tohoto typu (rozuměj Panerai a spol.).

 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem kdysi Maori řemen od špenáta a byl báječný. Ten tvůj se mi ale moc líbí svou "customizací" se jménem. A pro tyhle hodinky je jako stvořený. Až tě omrzí nebo ho prodereš, přemýšlej o řemenu z baseballové rukavice. To je skvělý matroš na řemeny k hodinkám tohoto typu (rozuměj Panerai a spol.).

attachicon.gif008.jpg

 

Ahoj, o těchto řemenech z baseballové rukavice už jsem také přemýšlel, ale maori je to nej co k nim můžu mít když i Magrette mají s Maori hodně společného a tuplem právě mé TIki, jelikož Tiki je celý příběh...

Každopádně customizace jako taková vznikla poté co jsem původně chtěl na hladký řemen natisknou všechny pláže na kterých jsem surfoval, ale to se mi nikde nepodařilo sehnat nebo domluvit. Poté jsem narazil na Spinacha s Maori a bylo jasno, dále jsme se domluvili i na vypálení nápisu a bylo hotovo - splnil naprosto všechna má přání a představy do detailu a já za to neskutečně moc děkuju. Samozřejmě všech zhruba 20 pláží by vypálit nešlo, takže to dopadlo na tu nejslavnější Australskou Bells Beach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Koukám na ty fotky a nepřekvapuje mě, že se k protinožcům tak rád vracíš :D Spíš se divím, že tě to tady u nás ještě baví... Já měl před měsícem na služebce tři Australanky a byly až neuvěřitelně pozitivní. To dělá asi to slunečné počasí :)

 

Jinak řemen sedí jak p*del na hrnec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na ty fotky a nepřekvapuje mě, že se k protinožcům tak rád vracíš :D Spíš se divím, že tě to tady u nás ještě baví... Já měl před měsícem na služebce tři Australanky a byly až neuvěřitelně pozitivní. To dělá asi to slunečné počasí :)

 

Jinak řemen sedí jak p*del na hrnec :)

 

A teď si vem, že tak pozitivní jsou tam úplně všichni až si člověk říká co si tam dávají za matroš :lol2: ale moc dobře vím, čím to je...

Ono když člověk ráno vstane a první co vidí z balkónu plážového domku je vycházející slunce, které krásvě nasvítí přílivové vlny a zlatavý písek tak je už jen ten start dne úplně o něčem jiném. :goof:

A o tom ostatním snad ani mluvit nemusím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď si vem, že tak pozitivní jsou tam úplně všichni až si člověk říká co si tam dávají za matroš :lol2: ale moc dobře vím, čím to je...

Ono když člověk ráno vstane a první co vidí z balkónu plážového domku je vycházející slunce, které krásvě nasvítí přílivové vlny a zlatavý písek tak je už jen ten start dne úplně o něčem jiném. :goof:

A o tom ostatním snad ani mluvit nemusím...

Jo, musí to být paráda. Snad se tam v dohledné době dostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásne hodinky (aj slečna). Myslím, že mám ďalšie kúsky do zoznamu výberu.

 

Ako je to s kvalitou tejto značky? Ako si to objednaval a čo servis a dostupnosť u nás?

 

Díky díky, kvalita je super, nemám si na co stěžovat, za mne jen samá chvála i co se týká strojku, samozřejmě by ETA byla lepší (ve vyšších modelech dokonce je) ale nijak si na tuto Miyotu stěžovat nemůžu, funguje bez problémů a ani odchylka není nijak závratná. Dostupnost u nás je řekl bych nulová, ale objednat se dají přímo na jejich eshopu z NZ a nebo mají i EU zastoupení. Já je mám přímo z osobní návštěvy, takže toho moc o objednání nepovím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom pripade by zaujimalo aky bol cenovy rozdiel pri nakupe priamo u nich? Ak by som mal zaujem, ci kupit cez EU distribuciu model za povedzme 500 EUR alebo ci by sa to vyrazne oplatilo priamo u nich? V tom pripade by som vedel nejakych znamych u protinozcov poprosit o sluzbu. (samozrejme az v pripade definitivneho zaujmu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom pripade by zaujimalo aky bol cenovy rozdiel pri nakupe priamo u nich? Ak by som mal zaujem, ci kupit cez EU distribuciu model za povedzme 500 EUR alebo ci by sa to vyrazne oplatilo priamo u nich? V tom pripade by som vedel nejakych znamych u protinozcov poprosit o sluzbu. (samozrejme az v pripade definitivneho zaujmu)

 

V mém případě se to nevyplatilo vlastně vůbec, když cena je prakticky totožná a ještě k tomu připočítám cenu letenky, která je mnohem vyšší než pořizovací cena hodinek, ale o to mi nešlo, mají pro mě jiný význam a to, že hodinky jsou právě od protinožců a osobně jsem si je tam vybral, když jsem tam byl a rád se vždy vracím, takže je to vlastně taková srdcovka, která mi to místo bude vždy připomínat. V mém příadě je to příběh a vzpomínky atd... ale jinak si myslím, že je lepší si je objednat přes EU distribuci i kůli poštovnému apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...