Přejít na obsah

PAM 505 vs 388


LovecK

Doporučené příspěvky

Drazi souputnici,

 

Zkuste mi prosim vymluvit ty 505 a nasmerovat me k tem 388... Nemuzu si pomoci, ale ta tmave hneda na 505 je pro me vice jak uhranciva... Pokud to nahodou nedopadne ani jednim smerem, mam stejne neco v zaloze... ;) Casu na vyber je tentokrate dost a prosim o reakce ty, co k tematu maji co rici/napsat. Plantaznici sirici flame necht se prosim zdrzi svych komentaru.

 

Dekuji za Vase reakce

Lovec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

388  jsem vlastnil ? byly skvělé ? z mi neznámých důvodů jsem je prodal  :) ? mohu vřele doporučit ...

 

505  na mě působí stejně jako na tebe ... měl jsem je několikrát na ruce ? sami prodejci mě ale od nich odrazovali, že jsou lehce zranitelné a nestálobarevné ( nějaké úrazy jsem dohledal i na internetu )? je to risk za moc peněz, což je, mezi náma, velká škoda ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji, vidime to naprosto stejne... Je to vsak takovy magnet ze nevim, zdali opravdu zvitezi rozum. Taky si to zduvodnuji, hledam fotky defektu na internetu, ale nove na ruce v obchode jsou proste bezkonkurecni... inhouse za "rozumny" peniz, je tam "trosku" priplatek za to pouzdro, ale budiz. Oba vsak vime, ze to pouzdro tak nebude vypadat navzdy. Sakrys...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zkusim rict jen svuj nazor - kup si PAM s uchem. Ja taky mel Radiomiry a par mistnich kolegu taky a vsichni jsme je vymenili casem za PAM s uchem. Ja sam mam asi pate nebo seste Panerai, casem jsem je prodaval a zase se k nim vracel, ale vzdy k usatejm! Proste to ucho ma svoje kouzlo a je jedinecny a nezamenitelny a sexy a uchylny a janevimjaky. Ale proste tam musi bejt.

Ja vim, ze mas asi predvybrano, ale pokud bych ti do toho mohl vnest trochu chronochaosu, tak ucho ucho ucho  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zkusim rict jen svuj nazor - kup si PAM s uchem. Ja taky mel Radiomiry a par mistnich kolegu taky a vsichni jsme je vymenili casem za PAM s uchem. Ja sam mam asi pate nebo seste Panerai, casem jsem je prodaval a zase se k nim vracel, ale vzdy k usatejm! Proste to ucho ma svoje kouzlo a je jedinecny a nezamenitelny a sexy a uchylny a janevimjaky. Ale proste tam musi bejt.

Ja vim, ze mas asi predvybrano, ale pokud bych ti do toho mohl vnest trochu chronochaosu, tak ucho ucho ucho  :lol2:

 

je pravda, když se zamyslím, že i já jsem si prošel podobným příběhem a skončil výhradně na ušním :) ...

myslel jsem si, že většina ( v dobrém ;)  ) bude radit 505, ale jejich případná likvidita na foru bude minimálně problematická ...

 

 

teď se rozhodneš srdcem a v budoucnu Tě to srdce, při prodeji s velkou ztrátou, bude bolet ?

pokud však budou doživotní, pak neplatí nic z toho co jsem právě napsal   :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...