Přejít na obsah

Baselworld 2014 - skvělý Hublot


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Baselworld 2014

 

Nejsem žádný zapálený obdivovatel značky, nicméně musím uznat, že se tentokrát na Baselworld Hublot pečlivě připravil. Tourbillony, 8 denní rezerva chodu, Hi-Tech materiály, repetice a pochopitelně také diamanty. Co více si přát. Koneckonců podívejte se sami.

 

 

516.NX_.1470.LR-SD-HR-W.jpg

 

516.OX_.1480.LR-PR-HR-W.jpg

Hublot Classic Fusion 8-day Power Reserve

 

502.CX_.0001.LR-SD-HR-W-copie.jpg

Hublot Classic Fusion Tourbillon Vitrail

 

502.CX_.0002.LR-PR-HR-W.jpg

 

502.CX_.0002.LR-SD-HR-B.jpg

Hublot Classic Fusion Tourbillon Firmament

 

504.OX_.0180.LR-SD-HR-W.jpg

Hublot Classic Fusion Cathedral Tourbillon Minute Repeater

 

511.NX_.9000.LR_.1704.SKULL-SD-HR-W.jpg

Hublot Classic Fusion Skull Pavé

 

505.UC_.0170.VR_.SKULL-SD-HR-W.jpg

Hublot Classic Fusion Tourbillon Skull

 

zdroj : watch-insider.com?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Nechme kosti kostmi. Co říkáš na zbytek novinek ? 

 

Edit - na reakce jsem opravdu velmi zvědavý. Doufám, že vlákno nezůstane bez komentářů, to by mě mrzelo.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Vývoj jde dopředu. Hublotu škodí, že vyrábí nesmyslné L.E. téměř k čemukoliv. Jen některé z nich má smysl, jako například L.S. Depeche Mode jejíž výtěžek jde na dobročinné účely.

Jak je zde víceméně známo, jsou mi blízké lyže, proto jsem si všiml L.E. pro Marii Hoefl-Riesch, což je úplná ptákovina. Na druhou stranu se mi líbila limitka Hublot Big Bang 44 mm Aero Bang Niemeyer (KLIK) Pocta takovému panu architektu má podle mě smysl. Pocta lyžařce, která vyhrála pouhopouhý jeden velký křišťálový glóbus je o h...ě.

 

 

 

 

Hublot Big Bang 44 mm Aero Bang Niemeyer

 

zdroj - La cote des montres?

 

Už nebudu dál pokračovat, abych vlákno nerozvrtal jinými modely.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

...................a co si víc přát?Snad moci si dopřát každý rok alespoň tu jednu jejich odsuzovanou limitku...................

 Tak to jsi mě tedy hodně zklamal. Z těch jejich L.E. se nedá moc vybírat, jediné, které se mi zpravidla líbí jsou ty, které odkazují na jeddnotlivé závodní tratě F1. Ještě udělám jednu výjimku a ukažu hdoinky, které se podlee mě Hublotu L.S. povedly. Jedná se o model Hublot UAE.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

...................a co si víc přát?Snad moci si dopřát každý rok alespoň tu jednu jejich odsuzovanou limitku...................

 Tak to jsi mě tedy hodně zklamal. Z těch jejich L.E. se nedá moc vybírat, jediné, které se mi zpravidla líbí jsou ty, které odkazují na jednotlivé závodní tratě F1. Ještě udělám jednu výjimku a ukážu hodinky, které se podle mě Hublotu L.S. povedly. Jedná se o model Hublot UAE.

 

 

 

 

 

Edit - po probdělé noci jsem zapomněl připojit snímek. Pardon.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...