Přejít na obsah

Fotka

Muhle Glashutte Kampfschwimmer

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
55 odpovědí na toto téma

#21 Guest_Alda_*

Guest_Alda_*
  • Guests

Publikováno 28.březen.2014 - 08:14

Jak si je zabi muzi navrhli, takove je maji :)

#22 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 10 234 příspěvků(y)

Publikováno 28.březen.2014 - 08:21

Takový U1 od Sinnu v černym a s přeindexovanou lunetou by klukum taky slušely :-)

Time is Life. Je to dar i prokletí.<p>Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky ponoru

#23 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 929 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 30.březen.2014 - 20:36

Ja z nich mám zmiešané pocity. Najprv som sa zhrozil, ale trochu sa mi to rozležalo a už sa mi zdajú celkom fajn. Aj Rasmus som na fotkách zavrhol a v reále som bol milo prekvapený, naopak na fotkách pekné Seebataillony ma naživo sklamali. Problém vidím za mňa viacmenej v cene. 2500 EUR za Sellitu nedám, ani keby ju Mühleovci po večeroch pri sviečkach ručne rozoberali, leštili, pilníkovali do nej woodpekre a zase skladali.

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#24 octaviakk007

octaviakk007

Závislák

• Member_50
  • 867 příspěvků(y)
  • Bydlí:Poprad

Publikováno 30.březen.2014 - 21:13

Mne sa nepacia. Hlavne zubata luneta a datumovka. Aj farby ako od kolotoca

Odoslané z GT-I9100 pomocou Tapatalku

Do rakety - Omega Speedmaster Professional 3570.50

Do vody - OMEGA Seamaster Diver 300M 210.32.42.20.01.001​

Na šport - Casio Oceanus OC - 500, 

Vintage - Glashutte GUB 60.3, PRIM Elegant II

Oblekovky - Longines Heritage 1945, NOMOS Glashutte Club Campus 38

Pilotky - 

Do auta - ZENITH El Primero 36 000 VpH

Už nie : SEIKO Stargate, SEIKO SKX Mod, Poljot Journey Chronograph, Steinhart marine chronometer II arabic, ORIS Artix Compication, Omega Seamaster Planet Ocean 2201.50, Junghans Max Bill Chronoscope,TAG Heuer Aquaracer, TUDOR Black Bay Black, ORIS Divers Sixty Five 42 mm, Damasko DA47 black, PRIM SPORT II no date bronze 2017,TAG Heuer MONACO CAW2111, STOWA Flieger Klasik 40 mm

#25 Hasňa

Hasňa

Better Starts Now - CITIZEN

• Member_50
  • 12 549 příspěvků(y)

Publikováno 30.březen.2014 - 22:04

Mozna, kdybys to poslal pomoci Opery a z Nokie tak bys ty hodinky miloval. Takze dobre, ze jsi nam to oznamil, aspon mame jasno v dulezitych vecech.<br />

Tento příspěvek byl upraven od Hasňa: 30.březen.2014 - 22:05

#26 instant

instant

Grand Seiko Snob

• Member_50
  • 14 091 příspěvků(y)

Publikováno 31.březen.2014 - 01:53

.<br /> .<br /> .<br /> .<br /> .<br /> .<br />  madari maju na to pekne prislovie: Sova sa smeje vrabcovi, ze ma velku hlavu... .<br /> .<br /> .<br /> .<br /> .<br /> .<br /> .<br /> .<br /> 

"If you think you are too old to rock'n'roll, then you are." Lemmy Kilmister
"Life is hard. It's harder if you are stupid." John M. Stryker
"AC/DC a Pribináček má rád KAŽDÝ." instant

Grand Seiko SBGC011 l.e. */20, Grand Seiko SBGA031 Air Divers Titanium 200m, Grand Seiko SBGR079 Antimagnetic 100m, Seiko SBDB003 Landmaster SD, Seiko Sportura SRQ007J1 Limited Edition, Citizen Promaster JP3020 Titanium Diver 200m, Citizen Promaster AV0020-55H Titanium, Glycine Airman 17 Ref. 3865.19-LB9B, Glycine Airman SST-06, Rolex Explorer II GMT Ref.216570

#27 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 31.březen.2014 - 03:17

Mohu něco málo doplnit ? KLIK

Velký obrázek, o které nevím, zdali něco řeší. Škoda, že jsem nenalezl dýnko. Jinak se mi líbí, jak by také ne. Mají modrý číselník, šikovně umístěnou korunku, praktické ovládání lunety, která se může snadno otáčet i v rukavicích.U Mühle nebude překvapením precizní zpracování, v krabici by mě potěšil, podobně jako u modelů diver Oris kovový náramek, který mám v oblibě. Jinak i tento řemen, je dobře sladěn, prošitý v barvě  hodinek, Cena koresponduje s cenovou hladinou této značky, která nepatří zdaleka mezi nejlevnější. Jediné, co mě mrzí je použitý strojek, stejně proto souhlasím s dalšími kolegy, Sellita je hnus. Škoda.

zdroj - oceanictime ©

Hodně, hodně moc pod čarou.Jako zdaleka nejlepší moddely vidím Mühle Glasshütte S.A.R. Flieger-Chronograph a Marinus v kombinaci s červenou barvou.

- rozměr vhodný přesně jako wallpaper pro desktop

a úžasné Marinusy, které má Roman I.

jako bonus Marinus ve velikosti 1920x1200 vhodný jako wallpaper pro desktop

zdroj - mühle-glasshütte

Pokud by měl někdo zájem, na této adrese získá valpapíry pro standardní rozměry KLIK. Nám jsem vybral ty největší, abychom si hodinky pořádně užily  :)

#28 Z.

Z.

Megazávislák

• Member_50
  • 1 520 příspěvků(y)
  • Bydlí:Karlovy Vary / Praha

Publikováno 31.březen.2014 - 10:35

Tady je jedno foto naživo. Luneta mi připadá dobrá. Skvěle se s ní manipuluje.

Přiložený soubor (y)

Vše je jen otázkou času...

#29 octaviakk007

octaviakk007

Závislák

• Member_50
  • 867 příspěvků(y)

Publikováno 31.březen.2014 - 11:47

Mozna, kdybys to poslal pomoci Opery a z Nokie tak bys ty hodinky miloval. Takze dobre, ze jsi nam to oznamil, aspon mame jasno v dulezitych vecech.<br />

Skúsil som tú Operu podľa Tvojej rady a stále nič, iskra nepreskočila. Myslíš, že by som mal skúsiť aj Chrome ??? :)

Pilotky - 

Už nie : SEIKO Stargate, SEIKO SKX Mod, Poljot Journey Chronograph, Steinhart marine chronometer II arabic, ORIS Artix Compication, Omega Seamaster Planet Ocean 2201.50, Junghans Max Bill Chronoscope,TAG Heuer Aquaracer, TUDOR Black Bay Black, ORIS Divers Sixty Five 42 mm, Damasko DA47 black, PRIM SPORT II no date bronze 2017,TAG Heuer MONACO CAW2111, STOWA Flieger Klasik 40 mm

#30 Hasňa

Hasňa

• Member_50
  • 12 549 příspěvků(y)

Publikováno 31.březen.2014 - 12:03

Jsem rad, ze jsi to vzal s humorem. Na rozdil od instanta, ktery se do toho montuje, i kdyz nikdo nemluvil s nim, ani o nem, a pri tom jeste plete dohromady veci, ktere ovlivnit jdou a veci, ktere uzivatelem ovlivnit nejdou.

Neslo samozrejme o radu uzivat Operu, ja ji taky nepouzivam, taky pouzivam nejaky strojek a taky pouzivam Tapatalk. Spise slo o pratelske popichnuti se skrytym dotazem, zda to oznameni o strojku a aplikaci je nutne a prinosne. Nic vic. Je to jen takova moje mala snaha zmensit mnozstvi vyplytvanych elektronu. :-) A taky je to trochu vec netikety. 

#31 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 929 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 31.březen.2014 - 17:56

Mrchavá vec, toto déjà-vu... Ale nie, už som si spomenul :clap: , Mirek Dušín bol v Rychlých šípech a nenosil IWC.

Späť k téme. Neviem, či lesklý ciferník nemá súvislosť s čitateľnosťou pod vodou, podobný majú Rasmusy a tie boli navrhované práve pre použitie pri nízkej viditeľnosti v kalnej vode apod.

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#32 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 10 234 příspěvků(y)

Publikováno 31.březen.2014 - 18:18

Škoda, že jsem nenalezl dýnko.

http://rruegger.blog...fschwimmer.html

muehle_kampfschwimmer_caseback.jpg

muehle_kampfschwimmer_crown.jpg

Time is Life. Je to dar i prokletí.<p>Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky ponoru

#33 octaviakk007

octaviakk007

Závislák

• Member_50
  • 867 příspěvků(y)

Publikováno 31.březen.2014 - 20:04

Jsem rad, ze jsi to vzal s humorem. Na rozdil od instanta, ktery se do toho montuje, i kdyz nikdo nemluvil s nim, ani o nem, a pri tom jeste plete dohromady veci, ktere ovlivnit jdou a veci, ktere uzivatelem ovlivnit nejdou.
Neslo samozrejme o radu uzivat Operu, ja ji taky nepouzivam, taky pouzivam nejaky strojek a taky pouzivam Tapatalk. Spise slo o pratelske popichnuti se skrytym dotazem, zda to oznameni o strojku a aplikaci je nutne a prinosne. Nic vic. Je to jen takova moje mala snaha zmensit mnozstvi vyplytvanych elektronu. :-) A taky je to trochu vec netikety. 

Vysvetlenie je jednoduche - Tapatalk som instaloval pred tyzdnom a stale sa s nim len ucim narabat.

Pilotky - 

#34 Hasňa

Hasňa

• Member_50
  • 12 549 příspěvků(y)

Publikováno 31.březen.2014 - 20:50

Jasna vec, pohoda.

#35 instant

instant

Grand Seiko Snob

• Member_50
  • 14 091 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2014 - 00:16

LOL, akoze teba niekto nuti pouzivat tapatalk? <br /> .<br />...

ja len nechapem tu tvoju ovulaciu to tvoje neustale priatelske popichovanie nad podpismi co maju ludia pod prispevkami. ty si tu teraz dozorca s odpustenim netikety? je to snad kazdeho osobna vec - kurva hasno, ic s tou norskou racionalitou volakde. ty sa musis v zivote strasne nudit ked mas taketo starosti. bez srandy :)

btw, ja mam na mobile v emailoch podpis "Sent from another Galaxy" - povazujem to za uzitocne oznamenie. Vyslovene metaforicke, aby som to teda odkomunikoval s vyssou istotou..

toz na zdravie a do dna!

btw tie hodinky su ukrutne skarede s tym blingy cifernikom. matny cifernik a la Kobold by ten zlocin voci estetike urcite zmiernil do tolerovatelnej kategorie "priestupku ktory sa uz nebude opakovat"

Tento příspěvek byl upraven od instant: 1.duben.2014 - 00:16

"If you think you are too old to rock'n'roll, then you are." Lemmy Kilmister
"Life is hard. It's harder if you are stupid." John M. Stryker
"AC/DC a Pribináček má rád KAŽDÝ." instant

Grand Seiko SBGC011 l.e. */20, Grand Seiko SBGA031 Air Divers Titanium 200m, Grand Seiko SBGR079 Antimagnetic 100m, Seiko SBDB003 Landmaster SD, Seiko Sportura SRQ007J1 Limited Edition, Citizen Promaster JP3020 Titanium Diver 200m, Citizen Promaster AV0020-55H Titanium, Glycine Airman 17 Ref. 3865.19-LB9B, Glycine Airman SST-06, Rolex Explorer II GMT Ref.216570

#36 Hasňa

Hasňa

• Member_50
  • 12 549 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2014 - 01:08

Fakt nevim proc se neustale montujes do konverzace po ktere ti howno. S octaviakk007 jsme to probrali, vyresili, zasmali jsme se, vsude vseobecna pohoda, tak tu prestan neustale rozstrikovat zluc. Pokud to nechapes ani po nedavnem vzevrubnem prodiskutovani v jinem vlakne, tak to vzdej. Proste to nepochopis nikdy. Ja treba zase nikdy nepochopim Hru o truny, a tak do takove diskuze nezasahuju, nepindam jim tam, nesoudim, neprudim recma o ovulaci. Zkus tema elektronickeho smeti ignorovat. Ulevi se ti.

Tento příspěvek byl upraven od Hasňa: 1.duben.2014 - 01:17

#37 cecil

cecil

Megazávislák

• Member_50
  • 1 274 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Weightlifting,heavy weight boxing,LEONE,BEN LEE,
    UNICEF. Depeche Mode

Publikováno 1.duben.2014 - 06:12

Tyhle hodinky mají shodné pouzdro s Laco 1000m,asi taky s Dievas nebo Kobold Arctic diver.Je to pouzdro od fa.Fricker ale luneta je samozrejmně jiná a ost.Základ je ale stejný.I ta ochrana korunky.Vždycky se jen otočí na jinou pozici.Mnel jsem jak Laco tak Kobold,pouzdra byla opravdu identická.Ale kvalita vynikající.

#38 villain83

villain83

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 913 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 1.duben.2014 - 06:36

Tyhle hodinky mají shodné pouzdro s Laco 1000m,asi taky s Dievas nebo Kobold Arctic diver.Je to pouzdro od fa.Fricker ale luneta je samozrejmně jiná a ost.Základ je ale stejný.I ta ochrana korunky.Vždycky se jen otočí na jinou pozici.Mnel jsem jak Laco tak Kobold,pouzdra byla opravdu identická.Ale kvalita vynikající.

Safra,mas recht,kolego,ja furt dumal nad tema dlouhejma nozkama a korunkou,jako bych to uz nekde videl...

#39 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 6 603 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 1.duben.2014 - 06:37

Fakt nevim proc se neustale montujes do konverzace po ktere ti howno. S octaviakk007 jsme to probrali, vyresili, zasmali jsme se, vsude vseobecna pohoda, tak tu prestan neustale rozstrikovat zluc. Pokud to nechapes ani po nedavnem vzevrubnem prodiskutovani v jinem vlakne, tak to vzdej. Proste to nepochopis nikdy. Ja treba zase nikdy nepochopim Hru o truny, a tak do takove diskuze nezasahuju, nepindam jim tam, nesoudim, neprudim recma o ovulaci. Zkus tema elektronickeho smeti ignorovat. Ulevi se ti.

Nic ve zlym, nechci tady rozstřikovat tu žluč, ale proč, když užs to prodiskutoval zevrubně v jiném vlakně, s tím pořád někoho votravuješ dál? :D :D :D

Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#40 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 10 234 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2014 - 06:45

Tak nějakej čas uběhl co jsem je tu viděl prvně a musim přiznat,že se mi nelíběj.Ani ta luneta,ani ten cifr,ani pidi ručky s indexy do jiných hodinek.Dokonce se mi nelíběj ani na těch zvětšeninách.Napsal bych pouťovky,tím bych ale urazil jejich konstruci a technologii,to si nezasloužej.Řekl bych,že Alda má pravdu,navrhli si je žabí muži zatímco hodináři jen užasle přihlíželi.

Tento příspěvek byl upraven od Daemonultimate: 1.duben.2014 - 07:00