Přejít na obsah

Vyber Luminox 1927 nebo 1925 a podobne


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Asi budu nutne potrebovat v blizke dobe Luminox 1925 nebo 1927, mate nekdo nejake zajimave zkusenosti, postrehy?

 

Pripadne nejaka podobna alternativa? Mam asi slabost pro tritium.

 

Automaty bych bral mozna nadseneji, ale to je mimo budget, prozatim.

 

Diky za napady. :-D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak koukam ze nic, jeste se mi libi Steinhart, konkretne Nav B Uhr 44. S transparetni zadni stenou a v titanu, v podstate velikost by mela byt srovnatelna s vyse uvedym Luminoxem, s rozdilem toho, ze jsou automaty a nemaji Tritium. Safra... Tak asi to vyresi navsteva Chronoshopu, pripadne jestli je ma nekdo v Praze v prohlednuti pristi tyden.. abych hned nemusel prudit v obchode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba modely som si skúšal, keď som si vyberal Luminox. Nepísal som, pretože moja rada je priamo úmerná času stráveným nad týmito modelmi = nič moc. Ale tak aspoň niečo. Mne sa jednoznačne viac páčil čierny s pieskovými indexami a remeňom (1925). Ale, to orámčekovanie dňa a dátumu mi vadilo, zvlášť u pozície "3", to mohli kľudne vnechať. S čiernym PVD som nemal žiadne skúsenosti, preto som nakoniec zacúval ku klasike = oceľ + čierny ciferník + biele indexy (rada Field chrono+ budík).

 

Edit: výber značky je v pohode, nie je tomu čo vytknúť. Zvyšok výbavy bude rovnaký, takže remeň kvalitný, s korunkou je manipulácia veľmi dobrá, Ronda quartz takisto spoľahlivá, s tým nebol žiaden problém. 

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...