Přejít na obsah

Baselworld 2014 - Seiko Hi-Beat 36.000 GMT


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Baselworld 2014 - Seiko Hi-Beat 36.000 GMT

 

U tohoto modelu i já zásadní odpůrce Seiko mohu bez váhání říct, TY BYCH CHTĚL. Špičkový strojek, excelentní zpracování, které Grand Seiko doprovází a to vše doplněno číselníkem ve zvláštní magické zelené číselníku, jak už jsem jednou viděl na vlastní oči, skvělé. Tleskám.

 

Seiko_Hi-Beat_36.000_GMT_Limited_Edition

 

zdroj - watchtime.net?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Nebudeš tomu věřit, protože Ty asi nejlíp víš, jaký mám vztah k japonským hodinkám. Tentokrát mi však nedalo žádnou práci padnout před tímto modelem na kolena. Navíc mají komplikaci, kterou jako jedinou uznávám. Býval jsem zblázněný do chronographů, nicméně tahle mánie mě časem přešla a jen GMT jsem ochoten akceptovat. I datum jsem ochotný oželet, protože se málokteré firmě podaří datumovku vhodně usadit a když už ano, zkazí ji nevhodným podkladem. Na modelu Hi-Beat se však povedlo vše. Zde je názorně vidět, že je Grand Seiko důstojným soupeřem Rolex a to je pro mě by ortodoxního příznivce švýcarských hodinek špatná zpráva. Hi-Beat Rolex bohužel předčí a bylo tomu tak už i předchozího modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Krasny model. Ten detail brousene nozky, na druhe fotografii z prispevku c. 3, to je proste nadhera. Krasne pouzdro. Jinak tenhle hi-beat kalibr ma navic nejen GMT funkci, ale udajne je prepracovany. Vylepseni se tyka krokoveho ustroji a dalsich komponent s cilem prodlouzit servisni interval, ktery byl diky frekvenci kratky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasny model. Ten detail brousene nozky, na druhe fotografii z prispevku c. 3, to je proste nadhera. Krasne pouzdro. Jinak tenhle hi-beat kalibr ma navic nejen GMT funkci, ale udajne je prepracovany. Vylepseni se tyka krokoveho ustroji a dalsich komponent s cilem prodlouzit servisni interval, ktery byl diky frekvenci kratky.

také prosím o vyvrácení slov údajně přepracovaný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Pošli prosím odkaz na informaci o vylepšeních kalibru 9S86, to mne zajímá.

Tak beru zpet, 9S85 a 9S86 jsou stejne, krome GMT funkce. Melo by jit asi spis o rozdil mezi 9S65 vs. 9S85.

Jinak dam link na vyborne srovnani s Omega AT 8500. Prijemne cteni preji.

 

http://forums.watchuseek.com/f2/good-gets-grand-seiko-9s85-versus-omega-8500-a-744531.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...