Přejít na obsah

Baselworld 2014 - SINN


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Baselworld 2014

 

Vždycky jsem si lebedil u Tutimy, ale teď v cca posledních dvou letech je vše jinak. Dokonce musím přiznat, někdy si před zrcadlem nafackuji. Potajmu si totiž myslím i na některé quartzové modely. To je potupa. Ach jo :lol:  :unsure: .

Vše totiž nastalo tou fotoreportáží o horníku v dole, který každodenně fárá se SINN a ony to bez problému přežívají. Jen vypadají jako opravdu pořádné tool hodinky. To teda klobouček dolů. Mám pocit, že neznám další značku, která by tuhle prasečinu přežila. Možná mi Primkaři připomenou něco z jejich sbírek, ale nevím, nevím, jak by tuhle rasárnu Primky zvládly. Možná ano, možná ne. A i kdyby, určitě by nevypadaly tak dobře. Ony ty SINN krom šíleně poškrábaného skla nevypadaly až zase tak zle. Možná, že nějaký šikovný pátrač má slova doloží odkazem na tuto reportáž, je někde na fóru. Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tutima se po přestěhování zpět do Glasütte snaží transformovat, ale osobně jsem v případě této značky očekával naprosto jiný výstup. Navíc jsem nezaznamenal žádné letošní novinky.

 

Sinn je samozřejmě na koni, předpokládal jsem ovšem více tříručkových modelů, jako např. další verze stávajícího 104 St Sa nebo nové modely odvozené z chronographů 144 a 358. EZM 9 má nesmyslně velký průměr, což také dokládá výška pouzdra. Na první pohled tyto dva parametry neladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shodou okolnosti jsem nedavno narazil na mensi update, viz link na WUS.

 

Jeste dodam ze majitel tusim zije nekde na Aljasce nebo severu Kanady, nejsem si jisty, ale daval fotky nekde z venku kde jsou neskutecny minusovy teploty, takze pro hodinky asi neustale vykyvy teplot a kapsle vypada porad dobre. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tutima se po přestěhování zpět do Glasütte snaží transformovat, ale osobně jsem v případě této značky očekával naprosto jiný výstup. Navíc jsem nezaznamenal žádné letošní novinky.

 

Sinn je samozřejmě na koni, předpokládal jsem ovšem více tříručkových modelů, jako např. další verze stávajícího 104 St Sa nebo nové modely odvozené z chronographů 144 a 358. EZM 9 má nesmyslně velký průměr, což také dokládá výška pouzdra. Na první pohled tyto dva parametry neladí.

 

Triruckovy 144 by byly bomba. Jak jsem psal uz jinde, trochu jsem doufal v nejaky update rady 856/857 a EZM 3 by mohly dostat tegiment...ale to bych chtel asi moc :)

V cervnu mame se skupinou lidi z WUS predbezne domluveno setkani s distrubutorem Sinn v ramci jejich road show, takze snad budu mit konecne moznost videt komplet nebo temer kompletni sortiment, na T2 jsem fakt zvedavej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze pro hodinky asi neustale vykyvy teplot a kapsle vypada porad dobre. 

To bych označil za mítus. Pokud je nenosí na oblečení, tak jsou na ruce a mají i takovou teplotu. A to, že je na fotku či kuknutí, kolik je hodin odkryje je nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

40 let výroby modelu? připomínají mi staré Heuery, duch 70. let jak vyšitý.

attachicon.gifIMG_6844.JPG

 

Presne, uz jsem to psal v jinem vlakne, jsou perfektni. V te cerne verzi si vzdycky hned vybavim Doyla z CI5, ktery nosil velmi podobne Orfina. Diky za foto, to je asi prvni ziva fotka tohodle modelu co jsem nasel.

 

post-17375-0-69447100-1396365678_thumb.png

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...