Přejít na obsah

Glashütte Original Seventies Chrono Panorama Date

Noch einmal

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#1 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 4.duben.2014 - 06:17

Glashütte Original Seventies Chronograph Panorama Date

Kolega je už předvedl, nicméně tak nějak odbytě a to si tyhle hodinky zcela jistě nezaslouží. 

zdroj - watchesseven©

#2 shag

shag

H

• Member_50
  • 2 784 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 4.duben.2014 - 06:49

To je pecka, vdaka.

"Jednou to bylo vo chlup. Ten chlap se jmenoval Homer, vazba přes dva metry, pracky jak lopaty, ten když na vás kouk, tak jste zalez. A vlasů měl - no nejmíň na tři paruky!"

#3 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 9 714 příspěvků(y)

Publikováno 4.duben.2014 - 06:55

Tak ty se mi fakt líběj.A to jsem myslel,že kulatý nic netrumfne.PP a tyhle kousky dokazují opak.

Time is Life. Je to dar i prokletí.

Daemonovo Time is Life  Proč Grand Seiko?  Řemínek Nato a jeho historie  Seiko vs Steinhart srovnání  ISO 6425  Co jsou to velké hodinky  Měsíční fáze jako hodinářská komplikace  Hodinky na dovolenou  Compressor, Test Seiko vs?

#4 MarcelG

MarcelG

akirosaito

• Member_50
  • 1 484 příspěvků(y)

Publikováno 4.duben.2014 - 06:56

Paráda. Vypadají skvěle v každé variantě

TEMPUS FUGIT                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          "THE TRUTH IS OUT THERE" 

#5 Chosef76

Chosef76

Megazávislák

• Member_50
  • 2 548 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ivančice
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 4.duben.2014 - 07:50

Opakovaně jsem se na ně díval, měl jsem je na ruce....jsou nádherný. Dokážu si je představit jako jediný hodinky. 

Woody Allen : "...Některý ženský jsou strašně dětinský… Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky…"

#6 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 4.duben.2014 - 08:04

Opakovaně jsem se na ně díval, měl jsem je na ruce....jsou nádherný. Dokážu si je představit jako jediný hodinky. 

To Ti závidím, nádherné jsou, bezesporu. Jako jediné hodinky, by zde na fóru, stačily nejspíš kdekomu  :) .

#7 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 332 příspěvků(y)

Publikováno 4.duben.2014 - 08:08

Další důkaz, že guma jde i na decentní hodinky. GO panodatum prostě umí. Všechny barvy cifru krásné. A v chronu se mi líbí víc, je ten cifr hezky vyplněný a ladí to k jeho tvaru

#8 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 4.duben.2014 - 08:08

Verze bez chrona je také senzační.

zdroj - Watchtime.com©

#9 Rodkopf

Rodkopf

Megazávislák

• Member_50
  • 4 145 příspěvků(y)

Publikováno 4.duben.2014 - 08:13

To máš pravdu, ale to chrono je ještě o něco lepší. Ale nejvíce se mi líbí ten průhled na strojek, celé to dýnko s tím strojkem působí proporčně i vizuálně fakt bezchybně. 

#10 F.B.

F.B.

Neo aka expert na Invicta _račky :-)

• Member_50
  • 1 975 příspěvků(y)
  • Bydlí:Česko-Slovensko
  • Fanoušek značky:Sproste SEIKO

Publikováno 4.duben.2014 - 08:34

Takže verziu bez chrona, všetky farby cifru, prosííím :-)

Nádherné čosi. Vďaka, Snowe.

F.

FREEDOM ! FOREVER !

Time doesn't exist, clocks exist.

#11 Kluk jako buk

Kluk jako buk

Eight miles high

• Member_50
  • 1 072 příspěvků(y)
  • Bydlí:Yellow Submarine
  • Fanoušek značky:Chrrr Ward

Publikováno 4.duben.2014 - 08:39

Seventies panorama date bez toho bordelu na cifru jsou jedny z vůbec nejhezčích hodinek. To chrono už je tam tak nějak navíc, podobně jako jakýkoliv subcifry třeba u nautilů. Mám ty hodinky hodně vysoko na seznamu dreamwatch, bohužel pohled na cenu mě vždycky vrátí do reality. :D

Tento příspěvek byl upraven od Kluk jako buk: 4.duben.2014 - 08:40

#12 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 586 příspěvků(y)

Publikováno 4.duben.2014 - 08:41

Chrona maj koule!!!!

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#13 emef

emef

Kurvy, chlast a chlebíčky

• Member_50
  • 1 718 příspěvků(y)
  • Bydlí:PHA/ÚL
  • Fanoušek značky:Inhauz!

Publikováno 4.duben.2014 - 09:06

Takzvaně z ruky nesundavatelný hodinky. Elagance, volnej čas, WR, velikost, všechno funguje. :)

#14 Vladan Synek

Vladan Synek

Učedník

• Member_50
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 4.duben.2014 - 14:18

Nadherne a zcela dokonale hodinky, ty nechrono se mi libi o dost vic, ale jiste bych se ustrnul a klidne vzal i ty chrona, kdyby nebylo zbyti a nekdo mi je chtel darovat :)

To inverzni panorama datum na te modre nechrono verzi, to je zradlo....

#15 habadej

habadej

Megazávislák

• Member_50
  • 1 376 příspěvků(y)
  • Bydlí:Černošice u Prahy
  • Fanoušek značky:Poprvé v životě zkouším hodinky s korunkou. Tedy myslím jako s korunkou ve znaku. Je to zvláštní pocit...

Publikováno 4.duben.2014 - 15:18

Myslel jsem si, že bych jiný než kulatý hodinky nemohl mít, ale ta chrono verze je prostě úžasná. To čtvrt kulatý okýnko pod dvanáctkou je asi hodinovej sčítač chronografu, že jo?

#16 PhoeniX

PhoeniX

Megazávislák

• Member_50
  • 4 339 příspěvků(y)

Publikováno 4.duben.2014 - 18:26

Pro mě je tento model bez jakékoli chyby, nevadí mi na něm vůbec nic. Ty hodinky jsou prostě BOŽSKÉ!

#17 instant

instant

Grand Seiko Snob

• Member_50
  • 13 802 příspěvků(y)

Publikováno 4.duben.2014 - 19:14

famozne. jeden z mala modelov kde poviem "aj trojrucky aj stopky su na jednotku ale ja radsej chrono".

"If you think you are too old to rock'n'roll, then you are." Lemmy Kilmister
"Life is hard. It's harder if you are stupid." John M. Stryker
"AC/DC a Pribináček má rád KAŽDÝ." instant

Grand Seiko SBGC011 l.e. */20, Grand Seiko SBGA031 Air Divers Titanium 200m, Grand Seiko SBGR079 Antimagnetic 100m, Seiko SBDB003 Landmaster SD, Seiko Sportura SRQ007J1 Limited Edition, Citizen Promaster JP3020 Titanium Diver 200m, Citizen Promaster AV0020-55H Titanium, Glycine Airman 17 Ref. 3865.19-LB9B, Glycine Airman SST-06, Rolex Explorer II GMT Ref.216570

#18 octaviakk007

octaviakk007

Závislák

• Member_50
  • 853 příspěvků(y)
  • Bydlí:Poprad

Publikováno 4.duben.2014 - 20:29

U mňa to vyhralo chrono na ťahu, ale všetky varianty sú vynikajúce. Soudruzi z NDR odviedli ako vždy 100% robotu. Úchvatný strojček, bezchybne rozložený ciferník u chrona. Akurát sa neviem rozhodnúť, v akej farbe sa mi páčia najviac. Ale je to vlastne jedno, aj tak na nich nikdy nebudem mať :(

Do rakety - Omega Speedmaster Professional 3570.50

Do vody - OMEGA Seamaster Diver 300M 210.32.42.20.01.001​

Na šport - Casio Oceanus OC - 500, 

Vintage - Glashutte GUB 60.3, PRIM Elegant II

Oblekovky - Longines Heritage 1945, NOMOS Glashutte Club Campus 38

Pilotky - 

Do auta - ZENITH El Primero 36 000 VpH

Už nie : SEIKO Stargate, SEIKO SKX Mod, Poljot Journey Chronograph, Steinhart marine chronometer II arabic, ORIS Artix Compication, Omega Seamaster Planet Ocean 2201.50, Junghans Max Bill Chronoscope,TAG Heuer Aquaracer, TUDOR Black Bay Black, ORIS Divers Sixty Five 42 mm, Damasko DA47 black, PRIM SPORT II no date bronze 2017,TAG Heuer MONACO CAW2111, STOWA Flieger Klasik 40 mm

#19 vendaf

vendaf

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 5.duben.2014 - 21:33

Nevíte náhodou někdo, kde se daji v ČR koupit?

Rolex Yachtmaster bicolor, Omega Planet Ocean - big size, Audemars Piguet Royal Oak (white dial), IWC Portofino 8 Days,  IWC Da Vinci Perpetual Calendar Edition Kurt Klaus, Rolex DJII (blue dial), Emporio Armani, Swiss Military, Fosil, Casio, Prim, atd...

#20 octaviakk007

octaviakk007

Závislák

• Member_50
  • 853 příspěvků(y)
  • Bydlí:Poprad

Publikováno 8.duben.2014 - 20:23

Nevíte náhodou někdo, kde se daji v ČR koupit?

Ak by som riesil kupu takychto hodiniek, tak jedine v mieste ich rodiska.

Do rakety - Omega Speedmaster Professional 3570.50

Do vody - OMEGA Seamaster Diver 300M 210.32.42.20.01.001​

Na šport - Casio Oceanus OC - 500, 

Vintage - Glashutte GUB 60.3, PRIM Elegant II

Oblekovky - Longines Heritage 1945, NOMOS Glashutte Club Campus 38

Pilotky - 

Do auta - ZENITH El Primero 36 000 VpH

Už nie : SEIKO Stargate, SEIKO SKX Mod, Poljot Journey Chronograph, Steinhart marine chronometer II arabic, ORIS Artix Compication, Omega Seamaster Planet Ocean 2201.50, Junghans Max Bill Chronoscope,TAG Heuer Aquaracer, TUDOR Black Bay Black, ORIS Divers Sixty Five 42 mm, Damasko DA47 black, PRIM SPORT II no date bronze 2017,TAG Heuer MONACO CAW2111, STOWA Flieger Klasik 40 mm