Přejít na obsah

K1 Pilot - Geckota - Hodně muziky za málo peněz


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ve vedlejším vlákně jsem zjistil, že máš podobnou velikost zápěstí jako já. Stále se rozhoduji, zda-li 44 nebudou na ruce vypadat malé, tak jsem tě chtěl poprosit, jestli by jsi sem nemohl dát alespoň jednu fotku, kde je máš nasazené - a trochu z větší vzdálenosti, než máš na první straně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vedlejším vlákně jsem zjistil, že máš podobnou velikost zápěstí jako já. Stále se rozhoduji, zda-li 44 nebudou na ruce vypadat malé, tak jsem tě chtěl poprosit, jestli by jsi sem nemohl dát alespoň jednu fotku, kde je máš nasazené - a trochu z větší vzdálenosti, než máš na první straně :-)

Toš asi tak....trošku mázlé, ale účel to splní. Velikosti se neboj.

post-10202-0-74308800-1397757008_thumb.jpg

post-10202-0-17414700-1397757015_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že nesnáším na ruce kůži, tak jsem jim hned koupil silikon. Časem ještě pohledám nějaký více pilotkový gumový řemen, ale myslím si, že tento neuráží ...

 

Taky jsem přemýšlel, že ty své přezuju rovnou na silikon (http://www.watchband-berlin.com/Dorn-Uhrenarmband-Silikon-schwarz-weisse-Naht), který mám doma na Orient Ray a myslím, že by jim díky tomu prošívání slušel. Nicméně ještě chvíli na kůži vydržím - je to poprvé co ji nosím a není to špatné.

 

A teď co se chodu týče - co přesnost a co vteřinová ručka?

Upraveno uživatelem Tclaw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem přemýšlel, že ty své přezuju rovnou na silikon (http://www.watchband-berlin.com/Dorn-Uhrenarmband-Silikon-schwarz-weisse-Naht), který mám doma na Orient Ray a myslím, že by jim díky tomu prošívání slušel. Nicméně ještě chvíli na kůži vydržím - je to poprvé co ji nosím a není to špatné.

 

A teď co se chodu týče - co přesnost a co vteřinová ručka?

 

Přesnost? - Vyzvedl jsem si je dopoledne.

Vteřinovka se chová slušně - občas malinko zakopne, ale to si myslím sedne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím dělají naprosto pravidelně 30s do plusu. Dám jim ještě par dní, aby si sedly a pak je doladím. Ručky svítí excelentně, cifr už o poznání hůř, ale na zorientování se a odečtení času to stačí po celou noc. I vteřinovka se chová slušně, myslím, že to byla dobrá koupě. A jestli je fakt jen tři sta kusů, tak je to asi i zajímavá koupě. A mimochodem, ještě k tomu mám "Jágrovky" - číslo 68.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to miyota. Odšroubuješ dýnko a seřídíš na setrvačce.

Uz jsem se na to taky koukal... Zatim mi delaji vicemene plus 20 - zalezi na poloze, zatim jsem je ale nemel 2x stejne vyuzite pres den, takze se to pohybuje okolo. Akorat v sobotu mi udelaly behem par hodin asi 15 sekund, tak jsem byl trochu vyplesklej, nicmene od te doby klid. Bud se jim nelibilo co jsem delal na zahrade anebo teplota. Taky tedy asi pockam az si sednou a trochu se to pokusim stahnout.

 

Lumi neni oproti mym ostatnim hodinkam zadny zazrak, nicmene jak pisete - da se odecist celou noc. Jsou to ale nadherny hodinky a porad mam radost. :-)

Upraveno uživatelem Tclaw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...