Přejít na obsah

Fotka

Omega Seamaster 300 James Bond

omega

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#41 malda

malda

Megazávislák

• Member_50
  • 1 785 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Uherský Brod
  • Fanoušek značky:vintage Omega, Heuer, Longines, Breitling, Fortis...

Publikováno 16.listopad.2014 - 13:42

Notyvole... Tak to je fakt rozdíl! Díky moc za fotku! To už jsou hodinky, které si dovedu na ruce představit i v bazénu! S těma svýma SMP s chronem bych měl strach, že mě stáhnou ke dnu...

#42 railmaster

railmaster

Megazávislák

• Member_50
  • 2 590 příspěvků(y)

Publikováno 16.listopad.2014 - 14:48

S SMP Chrono bežne plávam, len hodinky pred letnou sezónou hodím na rubber a nerobí mi to žiadne problémy, hoci pri porovnaní voči nechrono verzii je to fakt tank.

#43 vareka

vareka

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 347 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:OMEGA, ZENITH, ROLEX

Publikováno 29.leden.2015 - 19:40

Divery byly u Dušáka 3,5 měsíce na běžném udržovacím servise. Jsem rád, že jsou zpět, už mi skutečně chyběly. Jsou nyní přeleštěný, vyměněný osičky. V podstatě funglovky.

Podělím se o výstupy přesnosti chodu. Nejsem si jistý, zda to přesně chápu, ale předpokládám, že se přesnosti uvádějí pod různými úhly naklonění hodinek. Co jsou ale značky X D O netuším. Pokud budete někdo sdílnější o informace, budu rád:

Přiložený soubor (y)

#44 Wayne

Wayne

Začátečník

• Members
  • 20 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 12.únor.2015 - 16:38

To jsou hodinky, které jsem si vybral, šetřím střelivo a moc se na těším.

Může mi ale někdo vysvětlit, proč právě tyto hodinky, pokud se objeví na prodej na fóru okamžitě mizí? Já si je vybral pro dizajn a auru 007. Jste tedy všichni naladěni podobně?

#45 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 5 989 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 12.únor.2015 - 19:52

Jelikož jsem je zrovna před týdnem koupil, tak ti to řeknu zcela přesně. Jsou prostě super! 007 je spíš bonus, mě se nejvíc líbí vlnky a ručky, ty jsou prostě bezkonkurenční.

A jeden dotaz na místní majitele. Jak sundat tah?  U jiných hodinek nemám problém, ale tady to prostě nejde. Když  zatlačím stežejku z jedné strany, tak z druhé už nemám šanci, je na to nějakej trik? Rád bych zkusil hadr a kůži.

#46 nAscA

nAscA

DEPECHE MODE

• Member_50
  • 3 104 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:TSJEKKIA
  • Fanoušek značky:HELODERMA

Publikováno 12.únor.2015 - 20:21

Zkus mrknout sem http://forums.watchu...html#post585249

email: heloderma.gila///gmail.com

xpfsB.jpg

#47 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 069 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 12.únor.2015 - 21:43

Hele trik na to asi žádnej nebude, u 2254 mi to šlo vcelku dobře, je dost ale možný že už máš parádně zanesený a vytuhlý stěžejky, něco podobnýho jsem zažil u Milgů a byl to očistec sundat a pak zpátky nahodit tah (ale u Rolexu je to trochu vopruz i když jsou stěžejky v pohodě)

#48 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 5 989 příspěvků(y)

Publikováno 13.únor.2015 - 17:17

Tak se mi to na konec podařilo, ale bylo to teda peklo. Stěžejky byly zanesené a především velice bytelné, jak jsem zde někde četl, stěžejky Omega jsou na celý život, spíš mi upadne ruka než praskne stěžejka.

#49 Wayne

Wayne

Začátečník

• Members
  • 20 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 16.únor.2015 - 10:51

Jelikož jsem je zrovna před týdnem koupil, tak ti to řeknu zcela přesně. Jsou prostě super! 007 je spíš bonus, mě se nejvíc líbí vlnky a ručky, ty jsou prostě bezkonkurenční.

A jeden dotaz na místní majitele. Jak sundat tah?  U jiných hodinek nemám problém, ale tady to prostě nejde. Když  zatlačím stežejku z jedné strany, tak z druhé už nemám šanci, je na to nějakej trik? Rád bych zkusil hadr a kůži.

Tak to blahopřeji, doufám že modré :-)

#50 Koren

Koren

Závislák

• Member_50
  • 513 příspěvků(y)
  • Bydlí:Sokolov

Publikováno 9.říjen.2015 - 12:41

Nevydržel jsem odolat neodolatelné nabídce potápek a 9981.seamaster z 10007 ks je mým :-). Přechod z mých Tissot na Omegy je malý skok pro lidstvo, ale velký pro člověka. Nebo alespoň pro mě. Nekecali jste. Jsou to vážně povedený hodinky. Nechápu, jak je lze vůbec prodat. Tohle asi nikdy nedokážu. :-)

attachicon.gifIMG_3105 (2).JPG

Překvapilo mě, že v servise u Dušáka mi jak ověření pravosti, tak zkrácení tahu provedli bezplatně. Tímto děkuji a chválím. Ještě budu muset pořešit přeleštění spony a možná celého tahu. Nevím, jak jsou hodinky staré. Někde jsem se dočetl, že by se měl dělat servis po 8mi letech. Jakmile zjistím, kolik je mým potápkám, nechám to možná až na ten servis.

attachicon.gifIMG_3105 (2).JPG  attachicon.gifIMG_3103 (2).JPG

Děkuji všem za informace, které nasávám z tohoto portálu. Bylo to sice drahé(a možná ještě bude), ale stojí to za to. Ještě ani ne před půl rokem jsem o hodinkách věděl úplný kulový.

Tak jsem si předevčírem udělal radost a od váženého člena jsem si taky pořídil limitku. Je to ta verze s vývrtem hlavně na cifru. Potřeboval jsem přidat 2 články taky, tak jsem zamířil k Dušákovi. Přátelé, časy se mění. Prodloužení tahu a výměna 4 osiček tahu ( byly za 40,- Kč jedna) mě vyšlo na 680,- Kč. Docela funny, ne?

Vsechno jsem prodal. Myslel jsem, ze se mi ulevi. Jak moc jsem se mylil. Hledani pokracuje ....

#51 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 5 989 příspěvků(y)

Publikováno 9.říjen.2015 - 12:59

Cena osiček mi přijde ještě OK, ale cena za práci je mazec, vždyť to zvládne i obyčejná prodavačka za 5 minut.

#52 vareka

vareka

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 9.říjen.2015 - 13:32

stěžejky na chronoshopu za 10,- Kč, osičky budou asi podobně

Koren, hoď sem nějaké fotky. Poděl se o trochu radosti. :photo:

#53 Michelin

Michelin

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 335 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:IWC, Breitling, Steinhart, Lum-Tec, Traser

Publikováno 9.říjen.2015 - 16:10

Vzhledem k tomu, ze osicky na monstra jsou za 160, tak 40 je libova cena. Ale ta vymena je cenovy zlo.

#54 vareka

vareka

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 24.říjen.2015 - 11:34

Nový Hirsch řemen do sportovního vzhledu. Uvidím, jak to budu nosit častěji. Dávám foto i původní.

Přiložený soubor (y)

#55 šíma

šíma

Nešiju řemeny

• Member_50
  • 1 345 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Hodinky, kytara, kolo, badminton
    Registrace 24.11.2006

Publikováno 23.listopad.2015 - 13:50

No nevím Jaromíre jestli děláš dobře, rallye řemen na potápky, snad za volant motorového člunu, ale jinak...

Oris Artelier Small Second Pointer Day, Omega Seamaster Professional 300M, Citizen Nighthawk Eco-Drive WR 200, Tissot Marquise, Casio GWM500A, Casio F-E10

#56 vareka

vareka

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 23.listopad.2015 - 14:09

Měl jsem tenhle řemen nandaný jen jeden víkend a pak jsem ho sundal. Nějak mi to nesedělo. Asi mi k tomu vážně chyběl ten motorový člun.

#57 rinaldino

rinaldino

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 30.listopad.2015 - 19:00

...horký kandidát na mé příští hodinky! Moc hezké!

#58 palmone1

palmone1

Závislák

• Member_50
  • 928 příspěvků(y)
  • Bydlí:Slovensko

Publikováno 14.prosinec.2015 - 15:24

Tak chlapi - dosli a konecne sa dostali na ruku .... 

Přiložený soubor (y)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

In love with Ω

Ω Seamaster 861 Soccer timer; Ω Seamaster 176.0005 "Jedi";  Ω Constellation automatic chronometer 1968; Ω De Ville co-axial chronometer 4561.31.00; Ω De Ville 7574.31.00; Ω Seamaster profesional 300 m co axial chronometer 2226.80.00 007 Limited edition James Bond;  Ω MoonWatch 311.30.42.30.01.006; Cartier ballon blue 42, automatic; Chronographe suisse full gold 1950; Seagull Automatic ETA 

moje referencie : http://forum.chronom...e1/?hl=palmone1

#59 šíma

šíma

Nešiju řemeny

• Member_50
  • 1 345 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Hodinky, kytara, kolo, badminton
    Registrace 24.11.2006

Publikováno 14.prosinec.2015 - 15:30

Krása, tak o nich něco napiš. Já ty svoje skoro nesundávám.

Přiložený soubor (y)

Oris Artelier Small Second Pointer Day, Omega Seamaster Professional 300M, Citizen Nighthawk Eco-Drive WR 200, Tissot Marquise, Casio GWM500A, Casio F-E10

#60 palmone1

palmone1

Závislák

• Member_50
  • 928 příspěvků(y)
  • Bydlí:Slovensko

Publikováno 14.prosinec.2015 - 15:33

Jasne, napisem-idem ich teraz trochu vyvencit :)

Krása, tak o nich něco napiš. Já ty svoje skoro nesundávám.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

In love with Ω

Ω Seamaster 861 Soccer timer; Ω Seamaster 176.0005 "Jedi";  Ω Constellation automatic chronometer 1968; Ω De Ville co-axial chronometer 4561.31.00; Ω De Ville 7574.31.00; Ω Seamaster profesional 300 m co axial chronometer 2226.80.00 007 Limited edition James Bond;  Ω MoonWatch 311.30.42.30.01.006; Cartier ballon blue 42, automatic; Chronographe suisse full gold 1950; Seagull Automatic ETA 

moje referencie : http://forum.chronom...e1/?hl=palmone1

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:omega