Přejít na obsah

Steinhart Triton Military Bronze


mrazik

Doporučené příspěvky

takže Corum bude v sekci Čína? To nedává smysl.

https://www.google.cz/maps/place/Boschstra%C3%9Fe/@48.3770063,10.8393131,6z/data=!4m2!3m1!1s0x479ebccf0d100b71:0xada04bbf439feafb

 

Jinak hodinky zajímavé, ale mohla by být i jiná barevná varianta.

Upraveno uživatelem Petr_123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V souvislosti s některými posty v tomto vlákně prosím všechny o zvážení, jestli se v nich nejedná o trolling a podle toho reagovali nebo spíše nereagovali :) . díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda nerovnoměrné lumi, ale na výkendy jak dělané. Měli ještě udělat volitelnou lunetu, protože u bronzovek je alfou a omegou právě luneta.

EDIT: teď už jen udělat model pro někoho s normální rukou.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prý mají tritony 5mm safir sklo. To je pěkný

 

tritony 1000m, tohle je 300m (30 atm)

 

steinhart už včera na facebook dal sponu, dnes kolem půl třetí dal fotogalerii... pěkný bronzovky, ale s tím cifrem je to dle mě z 80% nepoužitelné (10% lampasáci a 10 myslivci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co blbnete, ty hodinky jsou naprosto boží, ukažte mi jiný takhle propracovaný bronzovky do dvaceti tisíc.

Počkejte až bronz zapracuje jak to bude k zelené ladit. Komu vadí moc zelené, může vzít černou gumu, ta se opticky chytne k černé lunetě.

http://www.chronoshop.cz/steinhart-potapecske/steinhart-triton-military-bronze

Už se těším, až je kluci budou mít na krámě. Jen škoda té motýlové spony, ta z nich dělá trochu metroušskou záležitost, chtělo by to tu jejich frézovanou trnovou klasiku v bronzu nebo aspoň překlopku.

Mně se to líbí. Když to srovnám s novými Prim Sport 45, tak tady se můžu jen poklonit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že nejsem grafik, abych to dobarvil, vsadím plechovku plzně, že moje verze bude lepší než zelený model pro ČMMJ.

 

Podlě me super...

post-2655-0-60725800-1397797634_thumb.jpg

 

Günther, Entschuldigung für den Missbrauch des originellen Fotos, ich musste es probieren... :)

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...