Přejít na obsah

IWC z šuplete - po desítkách let nalezy - pomoc:


Sphinxx

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,

 

               při generálním úklidu a nalezení Rolexů, které jsou teď na renovaci u kluků na Dělostřílnách, jsme objevili  s velkým údivem ještě tyto IWC - viz. foto - lépe je nafotit neumím.

 

  1. Vůbec nevím, co je to za model.
  2. Ani jak je starý.
  3. A teď otázka, přidat se k Rolbám a dát to mistrům na renovačku? Nebo co s tím? Vyplatí se do toho investovat?

Díky, budu rád za info/postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl - u Tebe bych chtěl uklízet. :D

 

Co tam chceš renovovat? Očisti sám pouzdro od bordelu, přelešti lehce sklíčko Polywatchem a nech vyčistit a seřídit strojek. ;)

Pokud jsou zlaté, tak bych nechal lehce i vyleštit pouzdro, ale pouze lehce (zlatnictvijanka), aby prokoukly. ;)

Pak kup řemen z ještěrky a schovej je do trezoru. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až bude více času, udělám více fotek ... zlatý asi jsou :D , nevím ... nemám rád zlatý hodinky :D .

 

Ale vypadají dobře, nicméně já bych chtěl spíš parádní stav :) , proto se ptám jestli se renovačka vyplatí :) . To jsem si nemyslel, že vás to takhle překvapí, mě se zdá, že do TOP stavu do má daleko, ale já mám skoro samý nový hodinky :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až bude více času, udělám více fotek ... zlatý asi jsou :D , nevím ... nemám rád zlatý hodinky :D .

 

Ale vypadají dobře, nicméně já bych chtěl spíš parádní stav :) , proto se ptám jestli se renovačka vyplatí :) . To jsem si nemyslel, že vás to takhle překvapí, mě se zdá, že do TOP stavu do má daleko, ale já mám skoro samý nový hodinky :D ...

pokub by si je dal na renovaci, tak by si znicil jejich kouzlo vintage hodinek. To si muzes koupit rovnoou nove IWC z vintage kolekce.

 

jak psali ostatní vyčistit, seřídit a jeto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo kluci, když to tady čtu, tak bych si nafackoval :) . Beru to totiž jaksi vlažně, popravdě vintage styl mi nic moc neříká, ale vidím, a už je asi víceméně jasné, že jsou zlaté :) , více jsme je zkoumali.  

 

Rozhýbali jste mě ... tady je pár hrozných fotek, lépe to fakt neumím. Až bude více času, vezmu je po desítkách let na denní světlo :) a pokusím se o lepší foto.

 

Tady je pár "bleskovek" ... lépe zatím nic, ale víc zblízka to je ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...