Přejít na obsah

Chronografy výběr, nemůžu se rozhodnout


Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,

 

vybírám si levnější chronografy a po x dnech čučení na net jsem zůstal u těchto tří:

 

1. http://www.creationwatches.com/products/seiko-solar-273/seiko-solar-chronograph-ssc223p1-ssc223p-ssc223-4615.html

 

2. http://www.creationwatches.com/products/seiko-chronograph-watches-63/seiko-titanium-chronograph-snd419p1-snd419p-snd419-mens-watch-1947.html#reviews

 

3. http://www.ebay.co.uk/itm/LATEST-MENS-SEIKO-CHARCOAL-BLACK-DIAL-CHRONO-SND781P1-/200577888308?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item2eb35fb034

 

///

 

1. Líbí se mi solární "pohon", ale jsem na vážkách, zda to má nějaký reálný dopad, který využiju. Zbytek hodinek je OK, ale esteticky se mi o něco málo víc líbí následující dvoje hodinky

 

2. Zatím favority, líbí se mi nejvíc pouzdro a tah, hlavně že jsou z titania. Trochu mě odrazuje číselník, není nic extra a všechny ručičky a ostatní věci jsou bílé, mám raději větší kontrast (bílá/červená)

 

3. Podobně jako 2. líbí se mi vzhledově pouzdro a tah, ale nejsou z titania, ocelové hodinky mám prakticky všechny ostatní, chtěl jsem změnu. Na druhou stranu se mi víc líbí číselník a ručičky, je tam ten kontrast, o kterém píšu výše

 

 

Z toho mi vychází, že vůbec nevím jaké. A takové, jaké by se mi líbily, tzn. titaniové, solar i chronograf jsem nenašel, rozhodně ne do 200 Euro, víc za ně teď dát nechci.

 

Pokud máte tip, sem s ním! Může být i jiná značka, Citizen, apod.

 

 

P.S. Sháněl jsem nějaké s vyloženě červeným číselníkem, ale tam jsem toho moc nenašel, pokud o něčem víte...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie: díky, ale zapomněl jsem tedy upřesnit, creationwatches jsem projel několikrát a nevybral jsem si. Ty citizeny nejsou špatné, ale tak nějak mě nechytly, viním z toho pouzdro, nelíbí se mi tvarově.

 

 

Klidně se můžete vyjádřit i k těm, co jsem předvybral, ocením to.

Upraveno uživatelem Riotstarterr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mně ty 1.

Je teda fakt, že já bych si vybral asi úplně něco jiného, ale z těchdle třech u mě vedou jasně.

 

(off topic - zkus popřemýšlet po quartzkách, co si nehrajou na analogovky a uměj toho tímpádem daleko víc - Casio Protrek a podobně. Anebo zkus obyčejné mechaniky bez chrona, ale s automatem. Uvidíš, že je to daleko lepší pocit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy: co by sis vybral?

 

Mechanik mám právě většinu, konkrétně teď čtyři a všechny jsou bez chronografu. Pak mám jedny obyčejné quartz od Casia digitálky, ale chtěl jsem doplnit sbírku nějakým chronografem, je mi jasné že automat + chronograf je cenově úplně jinde, takže jsem si říkal, že bych třeba sehnal něco typu Solar nebo Eco-Drive a pokud ne, tak alespoň klasický quartz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie: díky, ale zapomněl jsem tedy upřesnit, creationwatches jsem projel několikrát a nevybral jsem si. Ty citizeny nejsou špatné, ale tak nějak mě nechytly, viním z toho pouzdro, nelíbí se mi tvarově.

 

 

Klidně se můžete vyjádřit i k těm, co jsem předvybral, ocením to.

třeba si vybereš něco tady...

 

http://www.watches88.com/cat_ecodrive_chronograph.cfm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaRooN: Vlastně se mi docela líbí, ale až příliš elegantní a preferuji kovový tah, minimálně při koupi, protože se pak špatně shání.

 

K hodinkám jako jsou tyto, dokoupíš tah kdykoliv. Právě jejich jednoduchý dizajn zaručí, že k nim nebude potřeba nic speciálního. Umím si je představit jak na kůži, tak na tahu a i na meshi. S každým řemínkem podle mě dostanou jiný rozměr a budou tě bavit nekonečně dlouho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to tak, co by sis vybral - protože jsi psal, že by sis vybral něco úplně jiného, tak co by to bylo?

 

To jsem zase psal v tý závorce :-)

Tj. buď hezký jednoduchý automaty, nebo nějaký digitálky, co uměj všechno - Protreky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...