Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak jsem se včera večer dostal na poslední stránku svého oblíbeného vlákna o potápkách na kůži  :crying_anim:http://forums.watchuseek.com/f74/leather-strap-diver-got-any-416039.html . Další příspěvky tam přibývají pěkně pomalu, takže jsem začal přemýšlet, jestli není škoda, že podobné vlákno nemáme tady. Potenciál tu je přece obrovský, a zase bych se měl před spaním na co se těšit :)

Převládající názor zdejších členů na kombinaci potápek a koženého řemene (s čestnou výjimkou Panerai) se zdá být spíše negativní, což mi přijde škoda. Podlě mě pořádný tool řemen potápkám sakra sluší a vypadají na něm zase jinak, tj. můžou bavit a vydržet doma delší dobu  :cool02: . Vím, je to ode mne jako nováčka na fóru asi drzost, zakládat takovéhle obecné téma, ale nemůžu si pomoct...

 

Vykopávám: RT Diver 300 Pro na krásném cordovanu od Oty. Zrno, ještě jednou moc děkuju!

 

post-30813-0-30680700-1397847497.jpg

post-30813-0-87337400-1397847530.jpg

post-30813-0-91124700-1397847578.jpg

post-30813-0-55290200-1397847613.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík :-) . Ciferník je černý, ale antireflex je boží, je to jako by měl člověk dvoje hodinky. Přitom tenhle model se vyrábí i s modrým cifrem... (OT: Hobloval jsem fošny na dětské pískoviště, chci to celé udělat ručně).

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě malá - a jak vidím podle posledních příspěvků vlastně skoro zbytečná :clap: - prosbička: pokud se tohle téma rozjede tak jak bych si přál, mohlo by sloužit nejen jako potěcha pro oko (protože jak doufám budou převažovat fotografie nad textem), ale i jako přehlídka potápek a řemenů coby inspirace pro ostatní, takže když to bude jen trochu možné, napište do popisku i typ hodinek a výrobce řemenu. Podmínka to samozřejmě není...

 

Abych to tu sám neplevelil jen textem, přidávám z archivu jedny vintážní potápky do vany - Prim Igen na levném řemenu Marburg z Glóbusu... :) jinou svou fotku teď po ruce nemám.

post-30813-0-21899200-1397897669.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kdojinej:

 

Jj, Bass je parádní, je můj oblíbenej. S trnovou sponou mi moc dlouho nevydržel denní provoz a začal se sypat (viz druhé foto), takže na druhém mám sponu překlápěcí a pohoda. Ale kůže je kůže... Jinak na tvarování řemenu na ruce nemám nervy, guma jde do hrníčku a nový řemen nasadim na takový přípravek s nožičkami a natáhnu ho na "atrapu" mého zápěstí vyrobenou z kusu izolace na trubky, do které jsem vrazil dřevenou destičku tak, aby tvar byl co nejpřesnější. A na ruku jdou až za týden...

post-30813-0-92034000-1397907420.jpg

post-30813-0-86257300-1397907431.jpg

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...