Přejít na obsah

Traser - které se vám líbí - anketa


kubson

Doporučené příspěvky

Není to takhle náhodou quarz ?

je ale ta vychytavka s kompasom mi uz davnejsie vrta hlavou a o ziadnych mechanikach s touto featurkou v cene do 100USD neviem k tomu to svetialko no proste tento krat si ten quartz na seba (aspon u mna) nejak zarobil. biggrin.gif

Pak to porovnání v mých očích značně pokulhává, hodinky od odklízeče jsou úplně jiné kafe.

suhlas moje su uplne o niecom inom a porovnavat sa to neda funkciami ani cenou... ale aj niektore z trasserov su quartz takze zase tak uplne mimo misu to snad nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 173
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Měl jsem možnost je vidět naživo, a jako lacinější náhradu tritiových trubic, po kterých jsem dříve toužil u Ball, jsou dostačující. Jinak design, ani strojek mě moc nebere. Nejzajímavější mě připadají ty, co se líbí Kamilovi.

mb-microtec, firma která Trasery vyrábí dodává ty tritiové trubice i pro Ball wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem možnost je vidět naživo, a jako lacinější náhradu tritiových trubic, po kterých jsem dříve toužil u Ball, jsou dostačující. Jinak design, ani strojek mě moc nebere. Nejzajímavější mě připadají ty, co se líbí Kamilovi.

mb-microtec, firma která Trasery vyrábí dodává ty tritiové trubice i pro Ball wink.gif

Já vím. Vždyť jsem psal, že to je levnější varianta Ballu. I když oproti Ball jsou v Traserech trubičky poloviční až třetinové. No taky nestojí tolik co Balll. Tak už řekni kolik by stály????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už řekni kolik by stály????

doporučené prodejní ceny

Classic Automatic Black /White (ocelový tah) - 8500

Classic Automatic Pro / Blue (černý ocelový tah) - 9500

na silikonovém / koženém řemenu jsou o pár peněz levnější

pro chronomag není problém 15% sleva z doporučených cen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.traserh3watches.com/en/watches/...?kat=5&watch=26

 

tyhle se mi líbí. Koukal jsem na ně hned, jak jsi ve svém shopu psal, že budou asi v nabídce.... ta modrá na hodinkách mi přijde hodně zajímavá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Pro ilustraci fotky na Nato strapu - jinak s hodinkama spokojenost - čekal jsem větší svítivost,ale za to dokážou svítít nonstop ;)

 

p1030083kx8.th.jpg

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ilustraci fotky na Nato strapu - jinak s hodinkama  spokojenost - čekal jsem větší svítivost,ale za to dokážou svítít nonstop wink.gif

Taky jsem si ted koupil jedny s tritiem. Na to, ze maji 17 let sviti stejne jako "nabity" LumiBright, jen je vyhoda v lepsi citelnosti v seru, a ze se nemusi "nabijet".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...