Přejít na obsah

Fotka

Patek Philippe Nautilus GMT

Nautilus GTM Patek Aquanaut

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#41 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 915 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 16.srpen.2014 - 16:08

ad PP lokace - velmi spravne v HK, primo v takovym tom "rimskym amfiteatru" na rohu Canton/Salisbury. Jsou tam na 200 metrech ulice uplne vsichni - PP, Breguet, Lange, Rolex, IWC, ...

gratulace k uváženému high-end výběru. Jinak na jmenované ulici se vždy zastavuji při každé návštěvě HK... :)

Proběhlé obchody

#42 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 10 272 příspěvků(y)

Publikováno 16.srpen.2014 - 17:38

Jednoznačně paráda a gratulace, jenom je mi divný, že v HK jsem žádnou takovou ulici nenašel a ani ty autobusy co tam jezděj nejsou takhle pomalovaný.

Ale tak jo:

:)

Tento příspěvek byl upraven od Daemonultimate: 16.srpen.2014 - 17:46

Time is Life. Je to dar i prokletí.<p>Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky Ball přesné a odolné hodinky

#43 Denjl

Denjl

Lítám v tom....

• Member_50
  • 1 670 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 26.srpen.2014 - 21:37

taky s přidávám ke gratulantům :) jsem o 14let mladší, takže mě to zatím nic moc neříká, nicméně velká paráda :)

Liberty 1989

říkal jsem Panerai nikdy... pak jsem taky říkal, že Rolex nikdy....

Nosím Panerai a Rolex...

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Nautilus, GTM, Patek, Aquanaut