Přejít na obsah

NATO strapy tak obecně a riziko vyviklání stěžejky


Sherynek

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

můj obvod zápěstí je cca 17cm - patřím tedy mezi tenké ruce? Tady mi to připadá jako stejný materiál jako obyč. nato, pouze ocelová oka.

 

http://www.ebay.com/itm/PREMIUM-ZULU-5-Ring-BLACK-GREY-RED-BOND-military-divers-watch-strap-band-/271279243185?pt=LH_DefaultDomain_15&var=&hash=item3f2980bfb1

Upraveno uživatelem Markynin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Přesně tak. Kvalita mě - alespoň takhle na první pohled - příjemně překvapila. Nic se netřepí, zpracování celkově působí dobře, velikost vážně univerzální (mám malou ruku). Jen ten kožený je hodně tenký a bude podle mě praskat, už teď má takový "vintage" look, ale to mi vzhledem k plánovanému použití (seika na lítačku) nevadí. Budu vědět víc, až je dám na hodinky, pak poreferuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Už jsem to kdysi chtěl napsat, ale zdálo se mi "hloupé" kvůli tomu zakládat solo vlákno. Tak to dám sem. Ty chronomag-strapy nějak dopadly? Proč se ptám? Zajímá mě, jestli někoho zajímal omezený počet pásku k výrobě. Je škoda, že není česká trikolora. A ikdyž se tu některé kusy za českou trikoloru vydávaly, podle mě (pořadím barev) té naší neodpovídaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic z toho,myslim,nebylo,zadnej vyrobce ti neudela 50hadraku za rozumnej peniz,to se mu nevyplati,muselo by to asi bejt v daleko vetsim objemu a pochybuju,ze by jich kazdej vzal trinact do foroty.Kvalitni Nato zase nestoji svet a barevnych kombinaci je milion.Neresil bych to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se píše hned v úvodu vlákna. Nedoporučuje se navlíkat užší strap než regulerní rozteč stěžejek. No ale když ty barevný kombinace, co jsem si vyhlíd se dělaj jen o 2mm užší, sakra. :frusty:  Co kdybych to vystředil nějakejma minipodložkama? Nezkoušel někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...