Přejít na obsah

NATO strapy tak obecně a riziko vyviklání stěžejky


Sherynek

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové. Ebay je plná čínskýho nylonu a 2baky/ks. Zkoušel někdo kvalitu? Vzhledem ke stále opakujícím se dizajnům mám neblahé tušení esi nejde o ty samé, co pak na kupujeme z evropských a amerických shopů 5-15 baků/ks?  

 

Jám mám pár NATO strapů jak z Číny, tak z Evropy, USA. Vypozoroval jsem jsem, že ty levné mají ty kovové části k nylonu šité (je vidět nit), kdežto ty kvalitnější jsou lepené. Kvalitnější jsou při srovnání, takové tužší, pevnější.

Nicméně se mi ještě nestalo, že by se mi nějaký čínský rozparál, nebo nějak pokazil. Jsem z nima spokojen. Zrovna mám dva na cestě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jám mám pár NATO strapů jak z Číny, tak z Evropy, USA. Vypozoroval jsem jsem, že ty levné mají ty kovové části k nylonu šité (je vidět nit), kdežto ty kvalitnější jsou lepené. Kvalitnější jsou při srovnání, takové tužší, pevnější.

Nicméně se mi ještě nestalo, že by se mi nějaký čínský rozparál, nebo nějak pokazil. Jsem z nima spokojen. Zrovna mám dva na cestě.

Na cheapestnatostraps zas píšou, že ty kvalitnější jsou šité. No neva. Na šachtu s nima fárat nepudu. Tak uvidíme. 

http://www.cheapestnatostraps.com/collections/premium-nato-straps/products/premium-nato-strap-black-and-gray-james-bond-striped

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mně ten kožený NATO ze Švédska (Cheapestnatostraps) přišel takový zatuchlý. Snažil jsem se to několikrát vyprat, impregnovat, čistit pracím práškem, parfémovat, drhnout a nic. Stalo se vám to s tímto obchodem taky nebo mám prostě smůlu a mám objednat znovu? Nosit se to dá, ale jen když nemám kolem sebe ženu, která frfle, že to smrdí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mně ten kožený NATO ze Švédska (Cheapestnatostraps) přišel takový zatuchlý. Snažil jsem se to několikrát vyprat, impregnovat, čistit pracím práškem, parfémovat, drhnout a nic. Stalo se vám to s tímto obchodem taky nebo mám prostě smůlu a mám objednat znovu? Nosit se to dá, ale jen když nemám kolem sebe ženu, která frfle, že to sm.dí :-)

 

To je vsetko cina, tam by som ocakaval podobny scenar. Ked kozeny, tak jedine nieco kvalitne (idealne shell cordovan) od poctivych vyrobcov, najlepsie tu z fora...

Uz aj tie cinske nylonove nato strapy som vzdy vypieral aspon 2x, kym som sa odhodlal ich hodit na ruku... na kozeny z dalekeho vychodu by som veru nemal odvahu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mně ten kožený NATO ze Švédska (Cheapestnatostraps) přišel takový zatuchlý. Snažil jsem se to několikrát vyprat, impregnovat, čistit pracím práškem, parfémovat, drhnout a nic. Stalo se vám to s tímto obchodem taky nebo mám prostě smůlu a mám objednat znovu? Nosit se to dá, ale jen když nemám kolem sebe ženu, která frfle, že to sm.dí :-)

Tak jsem otevřel šuplík a sm.dí to jak ve skladu u Bati. Prostě kůže. Ten NATO koukám tím načichnul po cestě taky :)

Pro jistotu čuchám i k Hirschovi ale ten už je víc načichlej ženy oblíbeným Guccim.  

Upraveno uživatelem Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív jsem myslel, že to smrdí přehnanou impregnací. Pak žena říkala, že je to fakt jen zatuchlina. Asi má pravdu. Smrdí to doslova jak starý stan, jestli si to pamatuješ :-) Čistil jsem mýdlem, pracím práškem a nic, trochu to vždy vyčichne, ale posléze se ten smrad vrátí sám. Vyzkoušeno několikrát dokola. Impregnoval jsem sprejem na semišovou kůži.

 

Nic se neděje, stálo to pár šupů, jen jsem se chtěl informovat, jestli to u tohoto eshopu není standard. Zkusím objednat jiný, až se k tomu dostanu a uvidím.

 

Toom: vlastně se nic nestane, když zkusím i ty tvoje experimenty. Jen nevím, který je nejmíň agresivní a mám jím začít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je to asi off topic - ale proste kozenej remen na ruce ma jen omezenou zivotnost a nic s tim nenadelame. Mazani,cisteni,bla bla...bohuzel je treba koupit novej remen ANEBO jet hirsch perfomance

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...