Přejít na obsah

NATO strapy tak obecně a riziko vyviklání stěžejky


Sherynek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už je to pár měsíců a stálo to čtyři stovky, nechtělo se mi to řešit. Navíc jsem se těma různýma pokusama dobře zabavil :-) Ten řemen jsem i nosil, po některých pokusech to smrdělo o trochu míň :-) Taky jsem si řekl, že když člověk nakupuju na eshopu "cheapestnatostraps", tak asi to bude něco za něco a nebude to dokonalé ;-))) Zkusím tam ale nakoupit i někdy příště, uvidíme. Pokud to byla náhoda, což se může v těch docela kladných referencích stát, tak to nebudu řešit. Pokud mi pošlou stejný smrad, tak vás budu varovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, mám ale problém se stěžejkami na Steinech OOV. Jak koženej, tak nato strap mi během léta při práci nějakým běžným zadrhnutí vyhodily stěžejku. Hodinky naštěstí zůstaly viset na pásku na tý druhý. Dneska ráno při vyndavání foťáku na visutým mostku přes Sázavu stěžejka prosvištěla skrz prkna rovnou do řeky. Mít hodinky na normálním pásku, tak jsou i ony nenávratně fuč. Namáte někdo pls tip na nějaký tužší- bezpečnější 22mm stěžejky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já jsem velmi slušně nakoupil u Frýdla na Florenci!Má širokej výběr i se silnějším kováním a dokonce s černým.Doporučuju.....

Ja na tu jeho nabidku koukal a byl jsem velice prekvapen vyberem,libi se mi tam i dvoudilnej nylon,asi poprosim kamarada,co k nemu chodi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Hoši, mám ale problém se stěžejkami na Steinech OOV. Jak koženej, tak nato strap mi během léta při práci nějakým běžným zadrhnutí vyhodily stěžejku. Hodinky naštěstí zůstaly viset na pásku na tý druhý. Dneska ráno při vyndavání foťáku na visutým mostku přes Sázavu stěžejka prosvištěla skrz prkna rovnou do řeky. Mít hodinky na normálním pásku, tak jsou i ony nenávratně fuč. Namáte někdo pls tip na nějaký tužší- bezpečnější 22mm stěžejky?

Kup fat spring bars od Seiko,jsou dobry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ale nemusí problém vyřešit, jde o to, že se NATO může srolovat při ohnutí zápěstí,resp. Pro zadrnutí, čímž může stěžejku vyndat, paradoxně silnější snadněji. Může pomoci tenká třeba hliníková trubička,do které stěžejku schováš, ale od té trubičky hrozí poškrábání pouzdra.a musíš do ní udělat,zoubek, aby šla stěžejka vyndat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bude mit poradny stezejky a Nato strap SPRAVNY sirky,nevidim sebemensi duvod k tomu,aby to tu stezejku vystrelilo ven,to snad ani nejni prakticky mozny.Mel jsem mraky hodinek a tri mraky Nato hadru,nikdy se mi to u zadnejch hodinek,byly-li dodrzeny ony dve "zasady",nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je to jistý, je to mnou. Včera jsem vytahoval krabici z pod židle, štrejchnul jsem o ní hodinkama a ze zulu strapu mi vyletěly obě stěžejky a hodinky mrdly na zem. Naštěstí na dýnko. Masivní židle váži odhadem kolem 10kg. Takovej tlak na stěžejku lze poměrně snadno vykonat prsty. Ty doporučený Seika už mám a vylítnou taky, když na ně přitlačím ukazovákem silou +/- 5-6kg.  :mummy:

Upraveno uživatelem Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...