Přejít na obsah

Chosef76 - maturace mé chronomysli


Chosef76

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 442
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pekne napsane. Mam rad takoveto popsani "cesty".

Tak me napada, nestalo by za to udelat vlakno "Cesta chronomagora", kam by se postovaly takoveto pribehy?

celé fórum je cestou :D

 

JInak krásný příběh, četl jsem ho včera večer poté, co jsem ráno chtěl dát do rubriky "koupím" Mkové no-date, tak v tom nejsem sám a to je fajn vědět :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi důležité sdělit svůj vztah k oblekovkám. Vše vychází z mého postoje k nošení společenských šatů...obleků. Nenosím je, necítím se v nich dobře. Už během studia na fakultě jsem chodil na zkoušky jen v košili a kalhotech klasického střihu, což některým velmi konzervativním examinátorům lehce nadzvedávalo obočí....,ale vždy se to obešlo bez nějaký dalších následků. Kravatu vyloženě nesnesu a připadám si, jak před uškrcením. Co si pamatuji, tak jsem to ustál jen jedinkrát...na svatbě (doufám, že poprvé a naposledy). :)

 

Prim Traktor jsou imho nejkrásnější společenské Primky všech dob. Proto jsem se přihlásil do financovy limitky Traktorů s lvíčkem a fakt se na nové hodinky těšil. Když po dlouhém čekání dorazily, byl jsem nadšený....posuďte:

 

 

post-19853-0-47948700-1399980248_thumb.jpgpost-19853-0-36551600-1399980274_thumb.jpg

 

 

Velikost, design...nádhera. Jen jsem se po výsledku loňských voleb, párkrát zamyslel nad tím, jestli Český lev na ciferníku je důvod být hrdý, nebo zklamaný....

Hodinky jsem měl na oslavě narozenin své milé tchýně, kde si je všichni strýci zkoušeli a obdivně nad nima pomlaskávali. Jeden z nich dokonce nosí původní traktory a tak jsme je srovnávali. Pak jsem je uložil do krabičky a  na ruku už se nedostaly...tak jsem je prodal. Oblekovky tedy nosit nebudu, ale vaše fotografie mnoha krásných společenských hodinek budu vždycky obdivovat....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...