Přejít na obsah

A. Lange & Söhne Grand Complication


Flipik

Doporučené příspěvky

IWC má navíc ještě tourbillon a jsou v rozumné velikosti 42 mm.

Porad jsem se rozplyval nad tim videem, ale tenhle fakt trochu zchladil me nadseni a dal to do perspektivy. Porad jsou ty Lange bozi, ale nedefinuji ani soucasne moznosti, ani to neni milestone dekady, nebo neco podobneho. Ty IWC proste jsou vic v mensim.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A počítá se to do náramkových rekordů?, rozměry 5x2 cm už patří spíš na stůl. Ale mazec a hodinářský koncert, servisovat bych to nechtěl  :notworthy:

 

Máš pravdu, kromě konta je potřeba i pořádná tlapa  :) 

 

Porad jsem se rozplyval nad tim videem, ale tenhle fakt trochu zchladil me nadseni a dal to do perspektivy. Porad jsou ty Lange bozi, ale nedefinuji ani soucasne moznosti, ani to neni milestone dekady, nebo neco podobneho. Ty IWC proste jsou vic v mensim.

 

Něco na tom bude, ale máme se prej (from now on) těšit na další zajímavý kousky, know how už mají :guitar:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porad jsem se rozplyval nad tim videem, ale tenhle fakt trochu zchladil me nadseni a dal to do perspektivy. Porad jsou ty Lange bozi, ale nedefinuji ani soucasne moznosti, ani to neni milestone dekady, nebo neco podobneho. Ty IWC proste jsou vic v mensim.

 

Jinak myslím, že nad ostatní konkurencí jsou kvalitou provedení strojku, ta nemá obdoby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...